Startē Jelgavas strītbola čempionāts (FOTO)

Ar pirmā posma turnīru laukumos pie Jelgavas Sporta halles startējis Jelgavas strītbola čempionāts, kas šogad norisināsies sešos posmos. Nākamie – 17. jūnijā, 15. un 29. jūlijā, 12. un 26. augustā.

Saskaņā ar nolikumu komandas sacenšas divas vecuma grupās – līdz 15 gadu vecumam un no 16 gadu vecuma – jauniešiem, jaunietēm, vīriešiem un sievietēm. Galvenās balvas tiks dalītas čempionāta noslēgumā, pieaugušo konkurencē kopvērtējuma uzvarētājiem paredzētas arī biļetes uz vienu no 2015. gada Eiropas čempionāta spēlēm basketbolā vīriešiem, kas notiks arēnā «Rīga», bet pirmā posma uzvarētāji tika pie krekliņiem ar Jelgavas 750 gadu jubilejas logo.

Vecākajā grupā vīriem, kur piedalījās septiņas komandas, uzvarēja «Armet» – Edgars Krūmiņš, Ivars Kutkovskis, Arvis Vālodze un Mareks Kreicbergs. Jaunākajā grupā, kur piedalījās 11 komandas, pirmo vietu izcīnīja  «BVA» – Kristers Znotiņš, Daniels Gersons, Kristians Eglītis un Rinalds Krivošenoks.

Jaunietēm vienīgā komanda bija «Margrietiņas», tāpēc Laura Kārkle, Elīna Švānberga un Anda Landsberga spēlēja pret jaunākās grupas zēniem, taču savā meiteņu konkurencē, protams, tika arī pie uzvarētāju balvām.

Foto: Maija Laizāne

Pievieno komentāru

Citas ziņas