Stefanam Lambielam Diānas Ņikitinas programma patikusi (FOTO) 1

14. martā Ungārijas pilsētā Debrecenā sāksies pasaules junioru čempionāts daiļslidošanā, kur Latviju individuālajā konkurencē pārstāvēs četri sportisti, tostarp divi Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi – jelgavniece Diāna Ņikitina un rīdzinieks Gļebs Basins. 
Spraigo sagatavošanās posmu abi patlaban aizvada treniņnometnē Sanktpēterburgā, bet Diānu, tikko atgriezušos no pasaules jaunatnes olimpiādes Norvēģijā, pirms kārtējās prombraukšanas izdevās «pārtvert» janvārī labākos sportiskos panākumus guvušo jelgavnieku sumināšanas pasākumā pilsētas domē.

– No sportistiem dzirdēts, ka olimpiāde ar savu īpašo gaisotni atšķiras no jebkurām citām sacensībām. Vai savā nu jau iekrātajā starptautisko startu pieredzē tā vērtētu arī lielāko pasaules jaunatnes sporta forumu?
Noteikti. Konkurence kā jebkurās citās pasaules mēroga daiļslidošanas sacensībās bija ļoti spēcīga, bet atmosfēra cita – draudzīgāka, atbalstošāka.

– Esi draudzīgās attiecībās arī ar savām tiešajām konkurentēm?
Protams. Pazīstu meitenes no «Grand Prix» posmiem, Eiropas čempionāta. Cīnāmies par rezultātu uz ledus un apmaināmies arī uzmundrinājumiem pēc neveiksmēm.

– Pēc īsās programmas biji trešajā vietā, bet kopā ar izvēles slidojumu sanāca piektā. Vai esi apmierināta ar savu startu?
Īso programmu noslidoju ļoti labi, izvēles programmā mazliet pietrūka, taču izdevās noslidot bez rupjām kļūdām, un kopā iegūtie 165,60 punkti ir oficiālās sacensībās sasniegts personīgais rekords. Tātad uz pasaules čempionātu jau varēšu doties ar augstāku reitingu. Liels prieks bija par vairākkārtējā pasaules čempiona Stefana Lambiela atzinību – viņš pienāca pateikt, ka paticis mans slidojums.


Visu rakstu lasiet otrdienas, 1. marta, «Zemgales Ziņās». Foto: no personīgā albuma

Pievieno komentāru

Komentāri 1

opis

Paldies par šiem panākumiem kuri ļoti priecē un ar nepacietību gaidām nākamo kāpienu uz augšu . Vēlu veiksmi kopā ar meistarību ,gaidām kad atkal iepriecēsi ar panākumiem !

pirms 4 gadiem, 2016.03.02 23:01

Citas ziņas