Sumina pirmos šāgada laureātus

Uz tradicionālo apsveikumu ceremoniju šodien Jelgavas Domē bija aicināti gada pirmajā mēnesī augstākos sasniegumus guvušie sportisti. Janvārī izcēlušies – karatists Igors Pinkevičs, bokseris Artjoms Haņevičs un džudists Emīls Saksons.

Boksa pārstāvji gan Mogiļevas starptautiskā turnīra čempiona Artjoma treniņnometnes un trenera Aleksandra Knoha kursu aizņemtības dēļ nebija ieradušies. Ceremonijas sākumu mazliet nokavēja arī Emīls, taču nepalika bez balvas. Toties trenera Vitālija Mišina audzēknis Igors paņēmis līdzi gan Baltijas  WKF karatē, gan iepriekš Latvijas čempionātā izcīnītās sudraba medaļas un klātesošajiem arī neslēpa, ka finālcīņā, būdams vadībā, tomēr palicis bez zelta, jo, pretinieka kustības izprovocēts, pārkāpis karatē atļautā kontakta noteikumus.

Kautrīgāks savu panākumu izklāstā bija BJSS džudo trenera Kima Usačeva audzēknis  E.Saksons, toties BJSS direktors un arī džudo treneris Guntis Malējs uzslavēja piecpadsmitgadīgo puisi par uzvaru Latvijas atklātajā čempionātā U21 vecuma konkurencē. «Tagad Emīla uzdevums ir gatavoties startam Latvijas Jaunatnes olimpiādē, bet ne mazāk svarīgi ir labi pabeigt devīto klasi Jelgavas Valsts ģimnāzijā,» tā sporta skolas direktors.

Ikmēneša labāko sportistu sumināšanas pasākums Jelgavas Domē tiek organizēts jau septiņpadsmito gadu. 

Foto: Ernests Treijs

Pievieno komentāru

Citas ziņas