Tiešraide jau rīt: vidējais latvietis pret olimpieti Aļonu Ostapenko

Portāls zz.lv sadarbībā ar mobilo televīziju lietotni «LMT Straume» piedāvā rīt, 13. jūlijā, pulksten 9 tiešraidē skatīties pirmo cikla «Vidējais latvietis pret olimpisko» raidījumu, kas veltīts tenisistei Aļonai Ostapenko.

Tiešraižu sērija «Vidējais latvietis pret olimpisko» ir veltīta sportistiem, kuri šovasar pārstāvēs Latviju 2016. gada vasaras olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro. Tiešraižu skatītājiem būs iespēja ne vien uzzināt vairāk par attiecīgo sporta veidu, iepazīt sportistu, viņa treneri un gatavošanās režīmu, bet arī redzēt vidējo latvieti uz savas ādas izbaudām olimpieša spēku.

Sporta žurnālists Edgars Buļs raidījumā pārstāvēs vidējo latvieti un pirmajā raidījumā tiksies ar nupat Vimbldonas pusfinālā spēlējušo tenisisti Aļonu Ostapenko.

Nākamajā raidījumā 19. jūlijā Edgars Buļs tiksies ar Rio olimpisko spēļu dalībnieci brīvā stila cīkstoni Anastasiju Grigorjevu, savukārt 21. jūlijā žurnālists izmēģinās spēkus pret pludmales volejbolistiem Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu.

Raidījums «Vidējais latvietis pret olimpisko» skatāms arī mobilajā televīzijā «LMT Straume» – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv/rio. Latvijas iedzīvotāji aicināti atbalstīt mūsu sportistus, piedaloties «Twitter» diskusijā un lietojot tēmturi #LatvijaRIO

Pievieno komentāru

Citas ziņas