Tiešraide: vidējais latvietis pret olimpieti Zigismundu Sirmo

Portāls zz.lv sadarbībā ar mobilo televīziju lietotni «LMT Straume» aicina trešdien, 27. jūlijā, pulksten 12 tiešraidē skatīties raidījumu «Vidējais latvietis pret olimpisko» par Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībnieku šķēpmetēju Zigismundu Sirmo. 

Sporta žurnālists Edgars Buļs raidījumā pārstāvēs vidējo latvieti un šķēpmešanas sektorā mēģinās sacensties ar 2016. gada Eiropas čempionu. Skatītājiem būs iespēja tiešraidē uzzināt vairāk par šķēpmešanu, iepazīties ar sportistu, viņa treneri un režīmu, gatavojoties startam olimpiskajās spēlēs. 

Tiešraižu sērija «Vidējais latvietis pret olimpisko» ir veltīta sportistiem, kuri šovasar pārstāvēs Latviju olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro. Raidījumu sērijā tāpat iespējams iepazīties ar tenisisti Aļonu Ostapenko, cīkstoni Anastasiju Grigorjevu, pludmales volejbolistiem Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, kā arī divkārtējo olimpisko čempionu BMX riteņbraukšanā Māri Štrombergu.

Raidījumu video ieraksti skatāmi mobilajā televīzijā «LMT Straume» – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv/rio. Latvijas iedzīvotāji aicināti atbalstīt mūsu sportistus, piedaloties «Twitter» diskusijā un lietojot tēmturi #LatvijaRIO.

Pievieno komentāru

Citas ziņas