«Ūdens regate» dīķī un krastmalā (FOTO)

Jau vismaz 15 gadu tradīcija ir sacensībām «Ūdens regate» Glūdas pagasta Nākotnes ciematā, un arī šodienas pamatīgā saules svelme to nespēja pabojāt – desmitos rītā uz sportiskām aktivitātēm ūdenī un krastmalā pie dīķa ciemata centrā pulcējās lieli un mazi. 

Ūdenī gan palaikam devās ne vien piepūšamā kajaka airētāji, bet arī futbolisti, volejbolisti, šautriņu, šķīvīšu, bokio bumbiņu metēji, smaguma cilātāji un visi pārējie. Pat neatsaucība peldēšanas un triatlona sacensībām liecināja, ka ūdenim šoreiz atvēlēta galvenokārt veldzētāja loma.

Pie godalgām pirmie tika makšķernieki, kas bija copējuši jau kopš iepriekšējā vakara, – vietu secībā tēvs un dēls Aleksandrs un Maksims Sņetkovi un Raivis Pabērzs. Arī pārējās «regates» programmas sacensībās gan dalībniekos, gan uzvarētājos pārsvarā mājinieki, izņemot virves vilkšanu, kur pirmajā vietā tika kaimiņu līvbērznieku komanda «Maziņie» – Sandis Kūms, Gatis Emuls, Kaspars Emuls un Andrejs Koroļovs. 

Pludmales volejbola turnīrā uzvarēja Jānis Uzars/Artūrs Miķītis, futbolā – A.Miķītis, Vitālijs Zabeļskis, Dmitrijs Polukejevs, Vadims Iņķis, Viesturs Čepulis, bokio spēlē – trijotne Aivars Lapiņš, Ivo Jākobsons un Edgars Šteinbergs. Ar kajaku visveiklāk un ātrāk pārvietojās Uldis Dzenis, svara bumbas raušanā stiprākais izrādījās Māris Leščinskis, frīsbija šķīvīšus precīzāk lidināja Sandis Kūms, Anastasija Ščerbaka un no meitenēm Sabīne Rutka, šautriņas – Rudīte Sanžarevska, Artis Ikvils un no jauniešiem Mihails Djačenko. Pasmago riepu vistālāk aizmeta Rudīte Seca un Gatis Emuls, «putekļu» jeb krāsaino bumbiņu slaucīšanā čaklākās bija Sabīne Rutka un Dana Švolmane.

Foto: Maija Laizāne

Pievieno komentāru

Citas ziņas