Uz paklāja – olimpiskās cerības (FOTO)

Džudo svētki – tā mūsu pilsētā rīkotās starptautiskās sacensības jauniešiem nodēvē BJSS un kluba «Jelgavas džudo» treneris Sergejs Vasjkovs. Kluba rīkotais turnīrs «Džudo olimpiskās cerības» savā sestajā pastāvēšanas gadā Jelgavas Sporta hallē pulcēja vairāk par 200 sportistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Vācijas.

Jaunie džudisti mērojās spēkiem U10, U12 un U15 vecuma grupās, meitenes – U14 un jaunākas.

Pirmie cīņā devās līdz 15 gadu vecuma puiši, un mājinieki šīs grupas konkurencē nopelnīja arī pirmās zelta medaļas – savās svara kategorijās tās ieguva Aleksis Deviķis un Marks Sutika. Piekāpjoties saviem pretiniekiem tikai finālā, sudraba godalgas izcīnīja Ņikita Jaroševičs, brāļi Jānis un Nikolajs Bistrovi, Viktors Dmitrečkovs, Edgars Dukaļskis un Antons Kuzminovs, goda pjedestāla trešo pakāpienu iekaroja Aleksandrs Gerasimovs, Maksims Kuzmenko, Daniils Troščenkovs un Arturs Gorniks.

A.Gornikam arī zelta medaļa U12 konkurencē, kur tāds pats panākums viņa treniņbiedram Artim Skuridinam, sudraba godalga Jegoram Merkuševam, bet bronzas medaļas ieguva četri vārdabrāļi Ņikitas – Kuļuks, Čeremisins, Drozds un Zakrevskis.

Tikmēr savas cīņas un medaļas ar nepacietību gaidīja desmitgadīgie un jaunāki sportisti. Šajā grupā pie spožākā kaluma tika Artjoms Grigorjevs, Kirils Bondarevs, Maksims Solovjovs, Justīna Petrauskaite, Rolands Skuja un Maksims Romanovs. Ar sudraba medaļām varēja lepoties Dāvids Fūrmanis, Deniss Britikovs un Ričards Zorovs, ar bronzu – Vlada Baranova, Kamilla Jefimova, Darja Tūla, Daņila Belihs, Artūrs Banziņš, brālis un māsa Anastasija un Aleksejs Isajevi, Kirils Fedotovs un Ruslans Poliško.

Spēcīgā konkurencē sapelnītais prāvais medaļu birums gandarīja kā sportistus, tā viņu trenerus klubā «Jelgavas džudo» un Bērnu un jaunatnes sporta skolā S.Vasjkovu, Marinu Mazuri, Kimu Usačevu un Gunti Malēju.

Foto: Maksims Šaldajevs un no sportistu albuma

Pievieno komentāru

Citas ziņas