Veterānu zelts volejbolistiem un peldētājiem

Ap pustūkstoti Latvijas sporta veterānu Jelgavā un Ozolniekos pulcēja LSVS 52. sporta spēļu sacensības volejbolā, basketbolā un peldēšanā. No mājiniekiem spožākā kaluma medaļas izcīnīja Jelgavas novada volejbolisti 65+ vecuma grupā un Jelgavas pilsētas komandas peldētāji.
Volejbolā, kur divās vecuma grupās piedalījās 12 dāmu un 14 kungu komandas, no mājiniekiem augstāko panākumu guva minētie Jelgavas novada vīri (attēlā) – Jāzeps Rimeicāns, Aivars Alpēns, Vilnis Barovskis, Ojārs Indrašs, Juris Dauburs, Juris Kahanovičs, Tālis Aristovs un Mārtiņš Stabiņš.

Dāmu 50+ grupā kluba «Mītava» volejbolistēm (Regīna Lapsa, Indra Klīve, Rita Andrejeva, Solveiga Tīchofa, Vija Ļebedeva, Zeltīte Jarinska, Guļnara Popova, Aija Vērniece) sešu komandu konkurencē sudraba medaļas.

Lielākais godalgu birums bija Jelgavas peldētājiem. Savās vecuma grupās divas zelta medaļas izcīnīja Valērijs Minakovs, zeltu un sudrabu – Viktorija Zagorska, zeltu un bronzu – Kaspars Birzulis, sudrabu un bronzu – Viktors Valainis, sudraba medaļa arī Ingai Arnītei un Andrejam Iļjukam, bronzas – Egijai Kravcovai, bet vēl pa sudraba godalgai A.Iļjuks, I.Arnīte, V.Zagorska un V.Minakovs nopelnīja 4 x 50 metru brīvā stila jauktajā stafetē.

Basketbolā 50+ grupā bija pārstāvētas Jelgavas novada dāmas, kas ierindojās ceturtajā vietā. 

Sacensības norisinājās Jelgavas un Ozolnieku sporta bāzēs. 

Foto: Gunārs Timermanis

Pievieno komentāru

Citas ziņas