Visi pagasti pārstāvēti Jelgavas novada 7. sporta svētkos Līvbērzē (FOTO) 3

Ar bumbu spēlēm, dažādām ātruma, spēka un veiklības sacensībām šodien Līvbērzē aizvadīti Jelgavas novada 7. sporta svētki.

Dažs visos sporta veidos, dažs ne tik plaši, bet pārstāvēti bija visi 13 novada pagasti un ar savu komandu arī novada dome. «Varētu būt vairāk par pieciem simtiem,» dalībnieku kopskaitu lēsa novada Sporta centra direktors Vladislavs Beitāns.

Pēc tradīcijas, katram pagastam bija uzticēts būt par organizētājiem un tiesnešiem kādā no sacensību veidiem. «Mēs droši vien uzvarēsim adīšanā, bet citur – kā veiksies,» smaidīja Valgundes pagasta sporta dzīves vadītāja Sarmīte Belte un nebija kļūdījusies. Pagasta piedāvātajās dāmu sacensībās adīšanā ar rokām ātrākās patiesi izrādījās valgundnieces.

Visai spēcīgais vējš prasīja lielāku meistarību no volejbolistiem un lidojošo šķīvīšu metējiem. Arī pagastu pārvaldniekiem bija ko noņemties, lai trāpītu mērķī ar modernizētu bērnu dienu «kaķeni». Kā ikvienos kārtīgos «lauku mačos», vīri neiztika bez virves vilkšanas, dāmu nešanas, spēkavīru sacensībām un futbola. Sporta centrs sarīkoja fotoorientēšanos un arī vienu pavisam nopietnu pasākumu – novada čempionātu apvidus skrējienā.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vietējais

Žēl, ka jāskatās, kā jaunieši un citi lieto alkoholiskos dzērienus, smēķē tur kur pagadās. Pretīgi.
Kāpēc kārtībsargi paši smēķē bērnu un jauniešu klātbūtnē?
Kāpēc mums ar bērniem jānoskatās, kā jauns "sportists" netiek pāri jaunuzceltajai Skolas iela, tikai tādēļ, ka ir "salietojies", vai varbūt noguris

pirms 4 gadiem, 2016.06.06 15:46

LUN

novadam bez alkohola nekad nav bijis tas jau beitana stila

pirms 4 gadiem, 2016.06.06 20:01

Citas ziņas