«Visvieglākais» ūdens 2015.gadā – Denisam Komaram (FOTO) 1

Jelgavas Specializētajā peldēšanas skolā (JSPS) sacensību programmu 2015. gadā noslēdza Ziemassvētku sprints un jautrības stafetes. Tika izcīnīti arī Jāņa Mistera un Agneses Ozoliņas kausi un, kā informēja JSPS direktore Zelma Ozoliņa, pēc īpašas sistēmas noteikti augstvērtīgāko rezultātu guvēji aizvadītajā gadā kopumā. Visi rezultāti ŠEIT.

Peldētāju leksikonā, novēlot labus rezultātus, lieto izteicienu: «lai viegls ūdens», skaidroja Zelma Ozoliņa. «Visvieglākais» aizvadītajā gadā tas bijis Denisam Komaram – viņa 28.37 sekundēs veiktā 50 metru brasa distance izrādījusies 831 punkta vērta, kas pēc īpašām tabulām ir visaugstākais rādītājs Jelgavas SPS. Seko Jevgeņijs Boicovs ar 200 metru brīvajā stilā nopelnītiem 705 punktiem (1:51.67) un Vladimirs Šinkus – 58.37 sekundes 100 metru kompleksā deva 655 punktus. Labākais guvums meiteņu konkurencē – Kristiānas Kalniņas 588 punkti par 100 metriem tauriņstilā (1:05.17) – kopvērtējumā bija astotais.

Sporta meistara un Latvijas izlases dalībnieka Jāņa Mistera piemiņas kausa izcīņa 50 metros brīvajā stilā notiek kopš 2002. gada, kad negaidīti aprāvās talantīgā peldētāja mūžs. Jāņa gimenes sarūpēto balvu šogad saņēma Jevgeņijs Boicovs (23.24 sekundes). Savukārt olimpisko spēļu dalībniece Agnese Ozoliņa dāvājusi kausu šajā pašā distancē sievietēm – to ar rezultātu 27.90 sekundes izcīnīja Gundega Jankovska.

Par labāko treneri Jelgavas Specializētajā peldēšanas skolā atzīta Astra Ozoliņa, bet labāko jauno peldētāju kausus izcīnīja Nikola Freimane un Ričards Butāns.

Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Citas ziņas