«Vitus» karatistiem medaļas starptautiskā turnīrā Tukumā (FOTO)

Starp diviem simtiem jauno karatistu no Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un labākajiem Latvijas klubiem, kas cīnījās par medaļām sacensībās «Hayashi Cup Tukums Open 2017», bija arī Jelgavas kluba «Vitus» sportisti, un vairāki mājās atgriezās ar godalgām.

Kā informē treneris Vitālijs Mišins, starp septiņu gadu vecuma konkurentiem trešo vietu katā ieņēma Jegors Smirnovs, 8–9 gadu vecuma grupā otro vietu katā un kumitē izcīnīja Nadīna Vabule, bet trešo – Evelīna Veidliņa.

12–13 gadu grupā otro vietu katā ieņēma Lora Džesika Zandersone, trešo – Igors Agafonovs. Bronzas medaļu nopelnīja 14–15 gadu grupas sportists Kristiāns Platais 70+ kilogramu svara kategorijā, sudrabu 16–17 gadu grupā līdz 68 kilogramu svarā – Igors Pinkevičs.

«Bez godalgām šoreiz palika Jānis Pētersons, Sendurs Čelamugu, Alberts Akimovs, Timurs Ševčenko, Mihails Mišins, Ņikita Maksanovs un Annemarija Dūrēja, taču visi demonstrēja un stiprināja savu sportisko raksturu, kas arī ir karatē nodarbību un sacensību galvenais mērķis,» uzsver V.Mišins.


Foto: no sportistu albuma

Pievieno komentāru

Citas ziņas