Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziedkalnieši ceļ svarus Akmenē

VSAC „Zemgales” filiāles „Ziedkalne” klienti, kas jau ilggadēji sadarbojas ar Lietuvas Republikas Akmenes rajona Ventas sociālās aprūpes centru, 4. martā tika uzaicināti uz sacensībām svarcelšanā.

Bez filiāles „Ziedkalne” atlētiem pasākumā piedalījās vēl astoņas komandas no septiņiem Lietuvas aprūpes centriem.

No katras komandas piedalījās četri dalībnieki. No filiāles „Ziedkalne” startēja Jānis Kukulis, Sergejs Kovaļenoks, Maksims Novickis un Bruno Štāls.

Sacensību nolikums noteica katra dalībnieka svaru stieņa spiešanu no krūtīm stāvoklī guļus divos piegājienos bez svaru kategorijām un laika limita. Abu fiksēto rezultātu summa tiek ieskaitīta kopējā komandas bilancē. Uzvar komanda, kurai lielāka punktu summa.

Lietuvas klienti uzrādīja atzīstamu sniegumu, jo attīsta šo sporta veidu, pieaicinot trenerus – speciālistus. Arī Ziedkalnes klienti ļoti centās un kopvērtējumā apsteidza vienu Lietuvas aprūpes centra komandu, izcīnot otro vietu savā apakšgrupā.

Medaļas un atzinības rakstus saņēma visas komandas. Klienti un darbinieki ieguva pozitīvas emocijas, izbaudīja sacensību garu un dažādoja savu ikdienu. Tagad „Ziedkalne” apņēmusies organizēt sporta spēles vasarā, tajā skaitā futbolā, un aicināt lietuviešu draugus.

Pievieno komentāru

Citas ziņas