Ziemas peldēšanas sacensībās Driksā 450 metros ātrākie – čīliete Fernandesa un vācietis Vandračs (FOTO) 1

Ar 450 metru izturības peldējumu piektdienas, 4. novembra, vakarā Jelgavā Driksā pie Pasta un Pils salu atdalošā kanāla sākās ziemas peldēšanas pasaules kausa izcīņas pirmais posms, kas reizē ir kluba «Jelgavas roņi» kausa izcīņa. Līdz galam distanci veica 32 peldētāji, tostarp deviņas sievietes. Vislabāko rezultātu sieviešu konkurencē uzrādīja Barbara Fernandesa no Čīles (sešas minūtes un 49,93 sekundes). Savukārt piecdesmit gadu vecais Lamanša pārpeldētājs vācietis Kristofs Vandračs, kas bija labākais starp vīriem, distancē cīnījās piecas minūtes un 39,41 sekundi. Starp izturības peldējuma veicējiem bija arī agrākais «Zemgales Ziņu» darbinieks inženieris Agris Samcovs, kā arī vairāki jelgavnieki. Tostarp Nacionālo bruņoto spēku karavīrs Andris Veiss, kas šo izturības distanci veica pirmo reizi. Pēc finiša, izkāpis no ūdens, viņš teica, ka distancē drusku traucēja aizsvīdušās brilles. Trīs izturības peldējuma dalībnieki distanci nepabeidza. Taču abi dežurējošie glābēji no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, kas kuru katru brīdi bija gatavi savu darbu veikt ūdenī, vismaz piektdienas vakarā palika sausā.

Sacensību oficiālā atklāšana būs sestdien pulksten 12. Pēc tam sekos sacensības piecdesmit metros brīvajā stilā, 25 metros tauriņstilā un 25 metros brasā.

Sacensību organizators kluba «Jelgavas roņi» vadītājs Aleksandrs Jakovļevs portālam zz.lv atzina, ka ir patīkami jau otro gadu šīs sacensības rīkot vietā, kas faktiski ir pilsētas centrs. Agrāk ziemas peldētāji Jelgavā sacentās Lielupē pie jahtkluba.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 1

mhh

Ar 450 metru izturības peldējumu piektdienas, 3. novembra, vakarā. Man gan 5diena ir 4. novembris

pirms 3 gadiem, 2016.11.04 23:12

Citas ziņas