Zolītes čempionātā cīnās par Jelgavas jubilejas kausiem (FOTO) 1

Jelgavas zolītes čempionāta astotās kārtas dalībnieki cīnījās arī par pilsētas 750 gadu jubilejai veltītajiem kausiem. Pirmās vietas trofeju ieguva rīdzinieks Ivars Prēdājs, otrajā un trešajā vietā – jelgavnieks Aldonis Meikstums un rīdzinieks Aivars Helanders.

Čempionāta astotā kārta ģimenes restorānā «Hercogs» pulcēja šogad lielāko dalībnieku skaitu – 32 «zolētāji» bija ieradušies no Rīgas, Madonas, Carnikavas, Līvāniem, Saldus, Kuldīgas, Bauskas, Ogres, Aizkraukles, arī Liepājas ar Latvijas Zoles federācijas prezidentu Āri Ozoliņu priekšgalā. Pieci vīri, tostarp čempionāta rīkotājs Arnolds Strazdiņš, pārstāvēja mājiniekus.

Sācies desmitos no rīta, turnīrs ar I.Prēdāja uzvaru beidzās septiņos vakarā. «No 48 maksimāli iespējamiem punktiem Ivars ieguva 42, un tas ir ļoti labs rezultāts,» secina A.Strazdiņš. Arī pati rīdzinieka uzvara neesot pārsteigums – kopš 90. gadu vidū izcīnītā Latvijas pirmā zolītes čempiona titula I.Prēdājs stabili turējies reitinga augšgalā. Šoreiz viņam arī Jelgavas jubilejas kauss un naudas balva no turnīra dalības maksu fonda.

Pagalam šajā Jelgavas čempionāta kārtā neveicās Latvijas ranga pašreizējam līderim āneniekam Sergejam Pospelovam, arī A.Strazdiņš trijniekā noturējās tikai līdz ceturtajai spēļu kārtai un ierindojās 11. vietā. Gandarījuma balvu par ceturto vietu nopelnīja liepājnieks Ojārs Petrēvics.

Pēc Jelgavas čempionāta rīkotāja aplēsēm aizvadītajās astoņās kārtās tajā «apgrozījušies» kopumā 60 spēlētāju no dažādām Latvijas malām. Nākamā kārta turpat «Hercogā» kā allaž mēneša pirmajā svētdienā, tātad 6. septembrī. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

xxx

Vareja jau uzrakstit, kurs ir kurs,kas sanema tas balvas,kurs ir musejais ,jelgavnieks?

pirms 5 gadiem, 2015.08.06 22:43

Citas ziņas