«ZZ čempionāta» finālā triumfē Spīdolas ģimnāzijas 12. klase

30. maijā Jūrmalā, Dzintaros, notikušajā Vislatvijas skolēnu sporta un prāta spēļu “ZZ čempionāta” finālā, kas pulcēja 6000 skolēnus, tā atbalstītājs apdrošināšanas sabiedrība ERGO pasniedza specbalvas katras klašu grupas enerģiskākajām komandām – Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 12. klasei, Friča Brīvzemnieka pamatskolas 5.b klasei un Madonas pilsētas 1. vidusskolas 8.b klasei.

Enerģiskākās klases izraudzītas, vērtējot to cīņas sparu sacensību distancēs un to, cik aktīvi komanda sevi pieteikusi fināla laikā.

“Uzņēmība un spēja sevi parādīt no labākās puses, turklāt nesalūstot izšķirošajā brīdī, ir būtiskas kvalitātes, kuras mēs vēlamies biežāk saskatīt jauniešos. Mēs priecājamies atbalstīt Latvijā sportiskākos un aktīvākos jauniešus, kas pulcējas “ZZ Čempionātā”, jo ticam, ka viņu panākumi iedvesmos arī citus pievērsties aktīvam dzīvesveidam un cīņai par savu mērķu piepildīšanu,” stāsta apdrošināšanas sabiedrības Jelgavas filiāles vadītāja Ilze Pūce. 

Simpātiju balvas piešķirtas gan “ZZ čempionāta” finālā, gan katrā pusfināla posmā – šogad tās ir vērtīgas un interesantas galda spēles, pie kurām visai klasei lietderīgi un izzinoši pavadīt kopā laiku. 

ERGO jau sešus gadus ir Vislatvijas skolēnu sporta un prāta spēļu ir “ZZ čempionāta” atbalstītājs, nodrošinot visiem tā pasākumiem un lielajam finālam civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu, kas ietver skolēnu, viņu atbalstītāju un ikviena vērienīgo sporta un izklaides pasākumu apmeklētāja apdrošināšanu.  

Šogad pieci čempionāta posmi un fināls apdrošināti par 43 000 eiro, un jāatzīmē, ka sacensības aizvadītas veiksmīgi un to laikā nav fiksēti nozīmīgi starpgadījumi. 

Pasākuma organizētāja civiltiesiskās atbildības apdrošināšana attiecas uz atbildību par iespējamiem zaudējumiem, kas var rasties trešajām personām – pasākuma apmeklētājiem, kuri nav atbildīgi par pasākuma organizēšanu un materiāltehnisko nodrošinājumu. Tas garantē, ka tiks atlīdzināti izdevumi, kas viņiem radīti.


Pievieno komentāru

Citas ziņas