„Credit24” meistarlīga. Jelgavnieki ceturtdaļfinālu sāk ar zaudējumu trijos setos (FOTO)

„Credit24” meistarlīgas regulāro turnīru noslēguši astotajā vietā, „Biolars/Jelgava” vīri izslēgšanas kārtas ceturtdaļfinālā pretiniekos dabūja līderus „Saaremaa VK”. Sērija līdz divām uzvarām sākās Zemgales Olimpiskajā centrā, kur jelgavnieki katrā no trim setiem tika attiecīgi līdz 19, 16 un 17 punktiem.

Pirmā seta sākums padevās līdzvērtīgs un uz brīdi mājinieki pat izvirzījās vadībā  (10:8, 12:11), arī otrajā vēl izdevās atspēlēt sākotnēji iemantoto trīs punktu deficītu līdz 9:9, bet trešais jau izskatījās visai bezcerīgs (1:8, 10:16, 13:22 un 17:25). Individuāli spēles gaitā gan palaikam uzspīdēja ikviens no mājiniekiem (12 punktus sakrāja Ruslans Sorokins, 8 Aigars Sniedzāns, pa 6 Ralfs Ozoliņš un Aleksandrs Kudrjašovs), taču noķert pretinieku blokā izdevās reti un kļūmju arī sanāca pārāk daudz.

No pārējām divām Latvijas vienībām zaudējumu piedzīvoja arī „RTU/Robežsardze”, ar 1:3 piekāpjoties „Selver Tallinn”, bet „Jēkabpils lūši”  ceturtdaļfinālu pret „Pärnu VK” sāka ar trīssetu uzvaru. Atbildes spēles jelgavniekiem un rīdziniekiem sestdien Igaunijā, bet „Lūši” uzņems Pērnavas volejbolistus Jēkabpilī.