Dāvina vārtsarga ekipējumu jaunajiem Jelgavas hokejistiem

Turpinot nodrošināt atbalstu bērnu un jauniešu sportam, 17. septembrī svinīgā pasākumā Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) hokeja komanda saņēma dāvanu no uzņēmuma “Maxima Latvija” jauno vārtsargu apmācības veicināšanai – pilnu vārtsarga ekipējuma komplektu. Dāvinājums pasniegts jauno Latvijas vārtsargu atbalsta programmas ietvaros, kas ir „Maxima Latvija” un Latvijas hokeja federācijas (LHF) iniciatīva, informē pasākuma rīkotāji.

Jauno hokeja vārtsargu atbalsta programmas ietvaros “Maxima Latvija” 20 hokeja skolām visā Latvijā dāvina pilnu vārtsarga ekipējumu, kurā ietilpst ķivere, nūja, kājsargi, cimdi, slidas un viss pārējais, kas nepieciešams, trenējoties vārtsarga pozīcijā. Tas ir pats dārgākais ekipējums hokeja komandā, tāpēc šāds atbalsts ļaus mazajiem hokejistiem treniņu procesā vienkāršāk izmēģināt vārtsarga prasmes, bet treneriem sniegs iespēju jau laicīgi pamanīt jaunos talantus, kas nākotnē var izaugt par Latvijas hokeja izlases vārtsargiem.

"Būt hokeja vārtsargam tā ir liela laime un arī atbildība reizē, jo vārtsargs visu laiku ir spēlē un spēlē galveno lomu komandai izšķirošos mirkļos - apturot pretinieku uzbrukumus un neļaujot komandai zaudēt vārtus. Labi atceros savu prieku par katru jauno ekipējumu savā bērnībā, kādu enerģijas un prieka lādiņu tas man deva! Ceru, ka tāds pats un vēl lielāks prieks būs arī JLSS jaunajiem vārtsargiem,” komentē Latvijas hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis.

“Ikkatra šāda iniciatīva ir vēl viena iespēja jaunajam hokejistam kļūt par nākamo hokeja zvaigzni, ko TV ekrānos vai klātienē mačos jau vēros nākamie jaunie censoņi. Liels prieks, ka “Vārtsargu programma” ir uzņēmusi lielus apgriezienus un kopā ar “Maxima Latvija” esam apciemojuši jau gandrīz visas Latvijas sporta skolas un klubus,” pauž LHF sporta menedžeris Jānis Straupe.

“Sadarbību ar LHF uzsākām, lai padarītu Latvijā populārāko sporta veidu hokeju pieejamāku mazajiem sportistiem un viņu ģimenēm. Savukārt tieši Vārtsargu programma tika izveidota, lai parādītu, cik liela nozīme hokeja komandā ir vārtsargam, un sniegtu iespēju katram mazajam hokejistam pārbaudīt savas prasmes šajā komandas pozīcijā. Ļoti ceram, ka jaunais ekipējuma komplekts palīdzēs arī Jelgavas hokeja kluba komandai un treneriem atrast jaunus, talantīgus vārtsargus, kas kādreiz nokļūs arī Latvijas hokeja izlases sastāvā”, stāsta uzņēmuma „Maxima Latvija” valdes loceklis Jānis Vanags.

“Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņu skaits ar katru gadu palielinās un pilsētā ir jūtama arvien lielāka interese par hokeju, kas daļēji saistāma ar Latvijas hokeja vārtsargu panākumiem pasaules spēcīgākajās līgās. "Maxima Latvija" dāvinātais vārtsargu ekipējums ļaus vārtsarga lomu izmēģināt vairākiem jaunajiem hokejistiem, no kuriem, kāds iespējams arī kļūs par nākamo hokeja zvaigzni,” dalās JLSS direktors Aivars Zeltiņš.

“Vārtsargu programma” sākta 2019. gadā, un līdz šim, kopumā investējot jau gandrīz 14 tūkstošus eiro, divdesmit Latvijas hokeja klubu bērniem ir sniegta iespēja izmēģināt vārtsarga pozīciju, radot iespēju atklāt aizvien jaunus talantus valsts sporta mērogā. Šī iniciatīva ir daļa no uzņēmuma “Maxima Latvija” kopējās atbalsta programmas bērnu un jauniešu hokeja attīstībai Latvijā, kurā kopš 2018. gada ieguldīti jau vairāk kā 350 tūkstoši eiro. Ekipējuma komplekti dāvināti sporta skolām visā Latvijā – Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Mārupē, Tukumā, Ogrē, Brocēnos, Olainē, Rīgā, Ozolniekos, Talsos, Ventspilī un Valmierā.

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Sports