Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Disku golfs – veselīgs azarts brīvā dabā (FOTO) 4

19 lielu un mazu vietējo iedzīvotāju sestdien piedalījās disku golfa treniņsacensībās Vilcē. „Pēc 9. februāra, kad noslēdzās mūsu ziemas posma turnīrs, esam pirmoreiz atkal sanākuši kopā,” priecādamies par noturīgo atsaucību, secina pagasta sporta dzīves vadītājs Vladimirs Saņuks.

Viņa izlolotā ideja par laukuma izveidi Vilces dabas parka teritorijā ar Jelgavas novada Sporta centra finansiālu atbalstu un pirmajiem sešiem groziem realizējās 2018. gadā. „Liela atsaucība gan no vietējiem, gan novada iedzīvotājiem un tālākiem „ārpusniekiem” parādījās jau pirmajā vasarā, un bijām ļoti priecīgi par novada pašvaldības rasto iespēju pērn piedalīties Eiropas lauku atbalsta programmā „Leader”, lai paplašinātu mūsu parku jau līdz 12 groziem. Interese turpināja augt, un aizvadītajā vasarā pagasta atklātajā čempionātā jau bija vairāk par 50 dalībnieku,” pastāsta Vladimirs, ar gandarījumu piebilstot, ka vismaz puse no tiem ir pašu pagasta ļaudis.

Spēles pievilcību lielā mērā noteic tās pieejamība visos gadalaikos un visiem vecumiem, bet līdz ar „Covid-19” atklājusies disku golfa īpašā labvēlība arī ārkārtas situācijā. „Lieliska iespēja izkustēties svaigā gaisā – spēlētāji izmanto paši savu inventāru, arī divu metru distancēšanās kaut četru piecu cilvēku grupā nav problēma,” Vladimirs skaidro, ka šie apstākļi iedrošinājuši arī uz pirmo nosacīto kopā sanākšanu treniņsacensību veidā.

Saruna ar disku golfa entuziastiem par spēles augošo attīstību Latvijā un tostarp Vilcē – 28. maija “Zemgales Ziņās”. 

Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Komentāri 4

ārpusnieks

Kā lai uzzina par diska golfa sacensībām?!

pirms mēneša, 2020.05.29 11:03

Disku golfs

Pagaidām sacensības nav atļautas! Tiklīdz būs iespēja,informācija pieejama 26216869

pirms mēneša, 2020.05.29 12:18

Agnis no Rīgas

Lielisks sporta veids, kas dod iespēju, ievērojot visus dršības pasākumus, sportot!

pirms mēneša, 2020.05.29 15:38

Sports