Eiropas komandu čempionātā startēs divas Jelgavas vieglatlētes

Latvijas Vieglatlētikas savienība apstiprinājusi Latvijas izlases sastāvu dalībai Eiropas 2. līgas komandu čempionātā vieglatlētikā. Komandā iekļautas arī divas Jelgavas sportistes, informē Sporta servisa centrā.

Uz Eiropas 2. līgas komandu čempionātu vieglatlētikā, kas norisināsies 19. un 20. jūnijā Bulgārijas pilsētā Stara Zagorā, valstsvienības sastāvā dosies Jelgavas vieglatlētes Māra Anna Zīverte un Dace Šteinerte (attēlā). Māra Anna startēs 400 metru barjerskrējienā un ir iekļauta arī 4x100 un 4x400 metru stafešu komandās. Dace startēs diska mešanā.

Izlases sastāva komplektēšanā tika ņemti vērā arī sportistu uzrādītie rezultāti “LVS/Sportland kausa” 1. posmā, kas 5. jūnijā norisinājās Jelgavā. Tajā Māra Anna 400 metru barjerskrējienā izcīnīja 1. vietu, kā arī uzrādīja labu laiku 100 metru sprintā, startējot ārpus konkurences. Savukārt Dace diska mešanā izcīnīja 3. vietu, uzrādot Latvijas sezonas labāko rezultātu.

Kā informē Latvijas Vieglatlētikas savienībā, šajā čempionātā Latvijas komandai konkurenci sastādīs Austrija, Bulgārija, Horvātija, Dānija, Ungārija, Islande, Izraēla, Lietuva, Slovākija un Slovēnija.

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

Pievieno komentāru

Sports