FOTO: Skolēni un bērndārznieki izcīna «Lielo balvu» 5

Dažādos veiklības vingrinājumos vakar Jelgavas Sporta hallē trijās vecuma grupās sacentās pilsētas skolu audzēkņi, bet šodien – desmit bērnudārzu komandas.

Sporta servisa centra organizētā «Lielās balvas» izcīņa skolēniem notika jau piekto gadu. Skolēniem stafetēs bija gan tradicionālie basketbola, futbola, florbola elementi, gan atraktīvās «sumo» cīņas, «klinšu kāpšana» un piepūšamo šķēršļu pārvarēšana.5. – 6.klašu grupas finālā, kur par galveno trofeju cīnījās 4.vidusskola un 3.pamatskola, uzvarēja «ceturtie», bet trešā vieta 6.vidusskolai. 7. – 9.klašu grupā savukārt Valsts ģimnāzijas un 4.vidusskolas finālmačs noslēdzās ar ģimnāzistu uzvaru, bet trešo vietu ieņēma 1.ģimnāzijas komanda. Vecāko klašu grupas trijniekā vietu secībā Spīdolas ģimnāzijas pirmā komanda, 4.vidusskola un 1.ģimnāzija, kas par godalgu spēkojās ar Amatu vidusskolu. Uzvarētājiem tika ceļojošais kauss, trijnieka komandām arī pa tortei, bet pārējiem dalībniekiem – saldumu tūtas.Mazajiem pirmsskolniekiem uzdevumi ar bumbām, bumbiņām un spainīšiem bija krietni vieglāki, bet sportiskās kaislības tāpēc ne mazākas. Uzvarētāju kauss, kas vairākus gadus bija ticis «Vārpiņai», šoreiz pienācās bērnudārza «Zemenīte» komandai. Taču bez saldumiem un sporta inventāra balvas nepalika neviena no dalībniecēm. Katra nopelnīja arī pa draudzīgākās, izturīgākās, brašākās, drosmīgākās vai citādi vērību izpelnījušās komandas titulam.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

nu gan..

Nu vispār jau 4.vsk 7.-9.klašu grupā uzvarēja..Žinu, jo pati piedalījos, tā kā, lūdzu, izlabot!

pirms 10 gadiem, 2011.03.26 21:31

mamma

...jā,kā Čuhalova vairs nav,tā arī ''Vārpiņas''mūžīgajām uzvarām beigas.....

pirms 10 gadiem, 2011.03.26 07:58

nav

vispār ir ļoti maz foto,izskatās,ka fotogrāfēts tikai divas vai trīs grupiņas.Un pārējie??

pirms 10 gadiem, 2011.03.25 09:37

...

Kādā sakarā 7-9. klašu grupā uzvarēja ģimnāzija, ja tur finālā 4.vidusskola apsteidza viņus pat pa diviem cilvekiem ???!!!!!!

pirms 10 gadiem, 2011.03.24 18:28

Sports