Frenks Razgals un Morgans Eliss palīdzēs “Zemgale/LLU” nepaklupt pret “Prizma/IHS”

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” papildinājusi sastāvu ar uzbrucēju Frenku Razgalu, kā arī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pieredzi guvušu aizsargu Morganu Elisu, kurš kopā ar latviešu uzbrucēju Emīlu Ģēģeru tika nosūtīts uz Jelgavu no “Dinamo Rīga”.


“Zemgale/LLU” šodien savās mājās aizvadīs kārtējo "Optibet" hokeja līgas regulārā čempionāta spēli, kurā otro reizi šajā nedēļā tiksies ar “Prizma/IHS”. Otrdienas spēlē jelgavnieki negaidīti nonāca iedzinējos pirmajā trešdaļā, un spēja gūt uzvaru 6:5 (2:3; 2:1; 1:1; 0:0; 1:0) tikai pēcspēles metienu sērijā, kurā uzvaras vārtus guva Kirils Tambijevs.


Piektdien jelgavnieku spēlētāju rindas papildinājis Kontinentālā hokeja līgā (KHL) pieredzi guvušais uzbrucējs Frenks Razgals, kā arī no “Dinamo Rīga” uz komandu tika nosūtīts aizsargs Morgans Eliss un uzbrucējs Emīls Ģēģeris. Nedēļas nogalē kļuva zināms, ka komandu pametis pieredzējušais aizsargs Ēriks Ševčenko, un līdz ar to sastāvā otro sezonu pēc kārtas pieteikts Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) aizsargs Renārs Džerods Alksnis, kurš jau pagājušā sezonā kluba pieaugušo komandā aizvadīja 7 spēles.


No “Dinamo Rīga” uz Jelgavu nosūtītais kanādietis Morgans Eliss savos 28 gados ir guvis ārkārtīgi lielu pieredzim, spēlējot vadošās pasaules hokeja līgā – 3 spēles NHL, 71 spēle KHL, 304 spēles Amerikas hokeja līgā, 52 spēles Vācijas augstākajā līgā, 48 spēles Zviedrijas augstākajā līgā un vēl arī citās. 2010. gadā viņu ceturtajā kārtā ar 117. numuru draftēja NHL klubs Monreālas "Canadiens".


Arī “Prizma/IHS” šonedēļ piedzīvoja izmaiņas sastāvā – to pameta Krievijas leģionārs Mykyta Gladky, bet pievienojās pieredzējušais latviešu uzbrucējs Juris Upītis, kuram ir pieredze spēlējot “Dinamo Rīga”, bet pēdējās trīs sezonas viņš spēlēja HK “Kurbads”. Rīdzinieku sastāvā iekļauts arī plašs Jaunatnes attīstības hokeja līgas (JAHL) spēlētāju klāsts, kas ļauj viņiem vienmēr atrast papildspēkus.


Neskatoties uz to, ka jelgavniekiem sastāvā ir daudz skaļu uzvārdu, tas vēl nenozīmē, ka spēles iznākums ir kaut kādā veidā paredzams. “Prizma/IHS” nekad un nevienam nav bijis parocīgs pretinieks un ar labu, motivētu sniegumu var pārsteigt jebkuru komandu. Ierobežojumu dēļ spēli klātienē hokeja fani nevarēs vērot, tāpēc tās tiešraidi pulksten 16 būs jāvēro “Sportacentrs.com” TV kanālā vai arī mājaslapā.


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Sports