Futbola federācija: jelgavnieki ir labākie spēļu rīkotāji 1

Vakar Rīgas Latviešu biedrības namā notikušajā Latvijas Futbola federācijas (LFF) Gada laureātu vakarā, kas šoreiz bija veltīts LFF 90 gadu jubilejas svinībām, nosaukti aizvadītā gada labākie funkcionāri, treneris, futboliste un futbolisti vairāk nekā 20 nominācijās.

Vakarā ievadā LFF pasniedza īpašas Goda zīmes vairākiem futbola darbiniekiem par ieguldījumu Latvijas futbola attīstībā. Vakara gaitā tika nosaukti aizvadītās Virslīgas čempionāta sezonas labākie futbolisti dažādās pozīcijās, Pirmās līgas čempionāta futbolists, kā arī «Ilmāra Liepiņa balvas» kā Latvijas labākais jaunatnes futbolists ieguvējs, informē LFF.Pirmo reizi vēsturē Gada labākā tituls piešķirts arī Latvijas labākajam telpu futbolistam. Noskaidroti arī tradicionālās mediju laureātu balvu ieguvēji - 2011.gada Latvijas labākā futbola fotogrāfa, labākā žurnālista, kā arī labākā futbola masu medija nominācijā.Futbola klubs «Jelgava» kļuva par uzvarētāju nominācijā «2011.gada Latvijas labākais futbola spēļu organizators». Balvu saņēma kluba valdes priekšsēdētājs Ainārs Tamisārs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Janis Ozollapa

Ainar, no sirds un patiesas iisteniibas pievienojos sveiceejiem ! Prieks, ka vismaz kautkaadas speeles tiek noorganizeetas labaa (neteikshu - ideaalaa) liimenii!!! Lai citi sporta veidi-sevishkji-hokejs- pamaacaas kaa jaaorganizee speeles ! :) Prieciigus Ziemasssveetkus !

pirms 9 gadiem, 2011.12.10 22:05

Sports