Futbola virslīga startēs aprīlī 1

Latvijas Futbola federācija (LFF) šodien organizētajā sanāksmē ar desmit spēcīgākajiem Latvijas futbola klubiem vienojās kopīgi turpmāk organizēt Latvijas spēcīgāko futbola čempionātu - virslīgu, sezonu sākot aprīļa otrajā nedēļas nogalē.

Sanāksmē tika nolemts sākt 2011.gada futbola sezonu aprīļa pirmajā nedēļas nogalē - vispirms ar Latvijas Kausa un nedēļu vēlāk - ar jaunās Virslīgas mačiem. Par kuras skaidrākām virslīgas aprisēm un juridisko formu tiks lemts nākamajā tikšanās reizē - šā gada 20.janvārī, informē LFF preses sekretārs Mārtiņš Hartmanis.Līdz 18.janvārim klubiem jāsniedz skaidra atbilde LFF Sacensību daļai par viņu līdzdalību futbola virslīgas čempionātā 2011.gadā.«Sarunas norisinājās mierīgā gaisotnē un lēmumi, tāpat kā diskusijas bija loģiskas. Apskatījām finansiālos jautājumus, organizatoriskos jautājumus, un bija prieks par labo izpratni un atsaucību no klubu puses,» rezumē LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis.Latvijas futbola virslīgā spēlē arī FK «Jelgava» komanda.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

FKJ

Sezonas abonementu iegādi lūgums neatlikt uz pēdējo mirkli. Tos var iegādāties kafejnīcā Tami - Tami. Cena 12 Ls : komplektā ieeja uz visām mājas spēlēm, līdzjutēja šalle vai cepure un visu gadu 50% atlaide ieejas maksai Jelgavas kreklos. Būs vēl arī citi jauki piedāvājumi.

pirms 10 gadiem, 2011.01.07 20:59

Sports