Futbols. Astoņgadīgie izspēlē Pavasara kausu 2

Pagājušās nedēļas nogalē Zemgales Olimpiskā centra futbola laukumā tikās U-8 vecuma grupas sešas komandas, lai cīnītos par «Igates Pavasara kausu  2011». 

Cīņas bija saspringtas un intriga par vietu sadalījumu saglabājās līdz pat pēdējām spēlēm. Labi panākumi jauniešu futbola centra «Jelgava» abām komandām.«Pretinieki bija gana stipri. «Jelgava – 1» futbolisti pēdējā spēlē, kas bija arī finālspēle par pirmo vietu, laukumā tikās ar «Dobeles» komandu un spraigā cīņā guva pārliecinošu uzvaru – 4:1,» ziņo sportistu vecāki. Līdz ar to, veiksmīgi nospēlējot piecas azartiskas spēles, «Igates Pavasara kausu 2011» ieguva «Jelgava – 1» mazie futbolisti, bet trešo vietu - «Jelgava – 2».

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ritvars-daniela tetis

stulbums 100 punkti ir dobelnieks, kuram skauz par savu 2 vietu. runajot par puikam malaci baigi progresejusi pedeja gada laika, domaju ka driz bus labaksie latvija, bet par iepreksejo komentaru mazliet neiebraucu - komentetajs sevi pareizi nosaucis STULBUMS.

pirms 10 gadiem, 2011.04.20 08:02

Stulbums

Bez skaudības.Turpināsies kausa izcīņa u-6 grupā, čempioni būs tie kuri ātrāk iemācījās staigāt, tālāk u- 4 grupā pirmā vieta , tiem kuri stabili turās uz kājām.

pirms 10 gadiem, 2011.04.19 21:29

Sports