Futbols. Jelgavnieki viesos zaudē liepājniekiem

Šodien futbola klubs «Jelgava» viesos ar 0:2 zaudēja «Liepājas metalurgam». Pēc spēles jelgavnieki ar 37 punktiem atrodas piektajā vietā.

Pirmais puslaiks pagāja ar liepājnieku pārsvaru, bet daudz vārtu gūšanas momentu nebija, liepājnieki gan epizodiski centās izmantot pēdējo spēļu «ieroci» tālsitienus, taču tie mērķi nesasniedza. Pašās puslaika beigās Jurģis Kalns nodemonstrēja lielisku individuālo meistarību, soda laukumā apspēlēja viesu aizsargus un ar spēcīgu sitienu vārtu tālajā stūrī atklāja mača rezultātu, ziņo rekurzeme.lv.Kardināli spēles gaita nemainījās arī pēc pātraukuma, bumbu pārliecinoši kontrolēja liepājnieki, viesi centās atbildēt ar pretuzbrukumiem, taču praktisti bez draudiem Pāvela Šteinbora sargātajiem vārtiem. Tomēr liepājneki par uzvaru nevarēja būt droši, kamēr J.Kalns neguva otros vārtus, šoreiz pārliecinoši realizējot 11 metru soda sitienu.