Futbols. Jelgavnieki zaudē Jūrmalā 2

Latvijas Virslīgas 19.kārtas spēlē šovakar Slokas stadionā, Jūrmalā, tikās «Jūrmala» un «Jelgava». Jelgavniekiem mājās nācās doties ar sarūgtinājumu par zaudējumu.

Mača ievadā bumbu nedaudz vairāk kontrolēja viesi, taču jūrmalniekiem radās iespējas pretuzbrukumos, ziņo sportacentrs.com. Viena no visreālākajām vārtu gūšanas epizodēm mājiniekiem radās jau mača 13.minūtē, kad Bolī neprata izmantot «Jelgavas» aizsargu kļūdu un rezultāts nemainījās. Mača turpinājumā iespējas gūt vārtus bija abām komandām, taču nedaudz bīstamāk uzbruka mājinieki. Mača 35.minūtē vienu no tādām garām palaida Rolands Krjauklis un rezultāts arī atlikušajā puslaika daļā nemainījās – 0:0.Arī otrā puslaika ievadā vairāk bumbu kontrolēja laukuma saimnieki, taču mača rezultāts tika atklāts vien 76.minūtē, kad pēc pieredzējušā Vita Rimkusa piespēles vārtus guva pirms brīža uz maiņu laukumā nākušais Dmitrijs Paplavskis. 1:0 – vadībā jūrmalnieki. Pēc vārtu guvuma mājinieki aizgāja aizsardzībā un jelgavnieki uzbruka krietni vairāk, materializēt šo pārsvaru vārtu guvumā visiem gan nebija lemts. Vēl vairāk, vienā no pretuzbrukumiem R.Krjauklis guva otros vārtus - 2:0, pieliekot punktu mačam.Jelgavnieku trenera Daiņa Kazakeviča spēles vērtējumu lasiet otrdienas, 19.jūlija laikraksta «Zemgales Ziņas» numurā.