Futbols. Jelgavniekiem neizšķirts pret «Jūrmala VV»

Svētdienas vakarā neizšķirtu piedzīvoja futbola kluba «Jelgava» sportisti, Virslīgas spēlē tiekoties ar «Jūrmala VV».

Maču krietni aktīvāk par saviem sāncenšiem sāka jelgavnieki, kuri pirmajās divdesmit minūtēs izdarīja lielu spiedienu uz Igora Serkova sargātajiem vārtiem. Pie bīstamiem momentiem gan «Jelgavas» futbolistiem daudz tikt neizdevās, lai gan jāizceļ mača 9.minūtē izdarītais Ginta Freimaņa sitiens, kuru pēdējā brīdī bloķēja kāds no mājinieku aizsargiem, ziņo sportacentrs.com.G.Freimanis noteikti bija viens no aktīvākajiem jelgavnieku uzbrukumā, ik pa reizei izdarot centrējumus un asas piespēles gar vārtiem, pēc vienas no tām jelgavnieki izvirzījās vadībā, kad burzmā sitienu no soda laukuma izdarīja Romāns Bespalovs un bumba neticamā veidā tomēr ielidoja mājinieku vārtos. Puslaika 23.minūtē lielisku reidu līdz pat jūrmalnieku soda laukumam veica Oļegs Malašenoks, taču apspēlējis pēdējo aizsargu, uzbrucējs par tālu atlaida bumbu. Nedaudz vēlāk jūrmalniekiem izdevās mača gaitu izlīdzināt un lielisku izdevību neizmantoja mājinieku uzbrucējs Gatis Kalniņš. Jūrmalnieki saimniekoja laukumā un bija tuvu tam, lai panāktu izlīdzinājumu, tomēr Jelgavas vārtos labi darbojās Bogdanovs.Otrajā puslaikā iniciatīvu atkal savās rokās ņēma jūrmalnieki un tas vainagojās panākumiem mača 67.minūtē, kad elegantus vārtus guva Deniss Ostrovskis. Izlīdzinājuši rezultātu, jūrmalnieki turpināja asi uzbrukt, taču vārtus gūt viņi nespēja pat no ļoti labām situācijām. 82.minūtē lieliski viesu vārtos darbojās gan vārtsargs Bogdanovs, gan uzbrucējs Kozlovs, kurš glāba savu komandu, izsistdams bumbu no vārtu līnijas. Mačs noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu – 1:1.