Futbols. Jelgavniekus sagrauj Rīgā

Ceturtdien «Skonto» stadionā savā starpā tikās Latvijas Virslīgas ceturtās un piektās vietas īpašnieces – attiecīgi «Skonto» un «Jelgava» - rīdzinieki triumfēja ar 4:0, ziņo sportacentrs.com.

Cīņu nedaudz aktīvāk uzsāka jelgavnieki, bet pirmo bīstamo sitienu izdarīja «Skonto» – piektajā minūtē Marks Bogdanovs atvairīja Žuniora sitienu pašā apakšējā vārtu stūrī.Lai arī Mariana Pahara trenētie puiši pārtraukumā devās ar divu vārtu pārsvaru, kopumā «Skonto» nepiederēja liels pārsvars. Vienreiz Artūrs Karašausks neprecīzi sita no asa leņķa, bet 31.minūtē «Skonto» izvirzījās vadībā. Ruslans Mingazovs izpildīja stūra sitienu, kāds no «skontiešiem» pasita bumbu tālāk, un Vitālijs Smirnovs ar galvu ieraidīja apaļo priekšmetu vārtu augšējā stūrī – 1:0. Glābt nespēja arī uz vārtu līnijas esošais Mārcis Savinovs. Pēc sešām minūtēm «Skonto» dubultoja pārsvaru. Savinovs savā soda laukumā aiz krekla parāva Igoru Tarasovu, un Žuniors pārliecinoši realizēja «pendeli» - 2:0. «Jelgava» pirmajās 45 minūtēs izpildīja daudz standartsituāciju, vienreiz bīstami ar galvu sita Vladislavs Kozlovs, tomēr Daiņa Kazakeviča padotie uzbrukumu noslēguma fāzē darbojās vājāk par saviem pretiniekiem.Arī otro puslaiku «Jelgava» iesāka aktīvi, taču atkal pie vārtu guvuma tika mājinieki. 63.minūtē Bogdanovs ne pārāk veiksmīgi atvairīja Tarasova sitienu, un pirmais pie atlēkušās bumbas bija Žuniors – 3:0! Tie brazīliešu snaiperim bija jau septītie vārti šajā čempionātā. Neilgi pēc tam Žuniors varēja noformēt sev «hat-trick», tomēr šoreiz Bogdanovs glāba. Bez trešajiem vārtiem brazīlietis gan nepalika. 90.minūtē Žuniors pēc uz maiņu iznākušā Vladimira Koļesņičenko piespēles bez lielām problēmām panāca 4:0. Žuniors cīņai pielika treknu punktu, un bālu maču aizvadījušajiem jelgavniekiem būs pietiekami daudz vielas pārdomām.