FK “Jelgava” izcīna ceturto uzvaru un nokļūst vicelīderes pozīcijās

Latvijas futbola virslīgas 7. kārtas vienā no noslēdzošajām spēlēm pirmdienas vakarā Kauguru vidusskolas laukumā “RFS” spēlēja pret “Jelgavu”. Abas komandas ar lielām ambīcijām, bet šobrīd atrodas turnīra tabulas apakšgalā. “RFS” vēl negatīvāku šo kopējo atmosfēru padara fakts, ka tik ļoti svarīgajā Latvijas kausa pusfinālā komanda zaudēja futbola klubam “Ventspils”, kas nozīmē, ka šogad eirokausos pavisam noteikti komanda nepiedalīsies.

“Jelgava” no kausa izcīņas izkrita jau ceturtdaļfinālā, tomēr komandai ceļazīme uz eirokausiem jau rokās, pateicoties sudraba medaļām pagājušā gada Latvijas virslīgas čempionātā. Komandas galveno treneri Aleksandru Kurtejanu šobrīd gan nomāc cita lieta – diskvalifikāciju dēļ pret “RFS” nevarēja spēlēt komandas līderi Gints Freimanis un Artis Lazdiņš, kā arī horvāts Ante Bakmazs un Maksims Rafaļskis.

Jelgavnieku sākumsastāvā līdz ar to tika sūtīts veterāns Andrejs Perepļotkins, bet debiju virslīgā piedzīvoja jaunais aizsargs Oskars Deaks.

“RFS” bija iespēja jau spēles sākumā atklāt rezultātu, taču “Jelgava” aizgāja pretuzbrukumā, tika pie stūra sitiena un pārsteidza “RFS” ar jau septītajā minūtē gūtajiem vārtiem. Soda laukuma vidū Mārcis Ošs ar galvu veiksmīgi pāradresēja bumbu Mindaugam Grigarāvičam, kurš nekļūdījās.

Līdz ar šo uzvaru “Jelgava” no piektās vietas pārcēlusies uz virslīgas vicelīderes pozīcijām.

FK “Jelgava” sastāvs: Kaspars Ikstens, Rafaels Ledešma (Kevins Kaubers), Dmitrijs Klimaševičs, Andrejs Perepļotkins, Ēvalds Razulis (Oļegs Malašenoks), Mindaugs Grigarāvičs, Gļebs Kļuškins, Mārcis Ošs, Valērijs Redjko, Oskars Deaks, Artis Jaudzems.


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Futbols