FK “Jelgava” pārtrauc sadarbību ar galveno treneri Aleksandru Kurtejanu; komandu 5. augusta spēlei gatavos Dāvis Caune 4

Neapmierinošu komandas rezultātu dēļ par sadarbības pārtraukšanu ar galveno treneri Aleksandru Kurtejanu paziņojis futbola klubs “Jelgava”. Šodien moldāvu speciālists atvadījās no komandas spēlētājiem un personāla.

Kurtejans FK “Jelgava” pavadīja nedaudz vairāk par pusgadu – par komandas treneri viņš kļuva 2016. gada decembrī. Moldāvu speciālista vadībā “Jelgava” aizvadīja 19 oficiālās spēles “SynotTip” futbola virslīgā, Latvijas kausā un UEFA Eiropas līgā, tajās izcīnot astoņas uzvaras (divas uzvaras pret “Babīti/Dinamo” gan tika anulētas) un divreiz spēlējot neizšķirti.

“Darba attiecības ar 43 gadu veco treneri tika pārtrauktas pēc abpusējas vienošanās, abām pusēm paliekot bez savstarpējām pretenzijām. Galvenais iemesls šādam lēmumam ir neapmierinoši komandas rezultāti, klubam nepārvarot Eiropas līgas 1. kvalifikācijas kārtu un pašlaik esot ārpus virslīgas čempionāta pirmā trijnieka,” teikts kluba mājaslapā.

Tāpat pārtrauktas darba attiecības ar galvenā trenera asistentu Dmitriju Kalašnikovu.

5. augusta spēlei pret FK “Ventspils” komandu gatavos galvenā trenera vietas izpildītājs Dāvis Caune kopā ar asistentu un spēlējošo treneri Valēriju Redjko.

Klubs izsaka pateicību Aleksandram Kurtejanam un Dmitrijam Kalašnikovam par ieguldīto darbu, vēlot panākumus turpmākajā karjerā.


Foto: no FK “Jelgava” albuma

Pievieno komentāru

Komentāri 4

seko futbolam

prieks ka ir speja pienemt lemumus pamatojoties uz rezultātu analīzi

pirms 4 gadiem, 2017.08.03 15:36

Resnais

Kopumā nav īsti saprotama FK Jelgava politika - kāpēc gan netika paturēts Širmelis, kurš pierādija, ka ir ar limitētiem resursiem gatavs atnest rezultātu, bet tā vietā atvilkts kaut kāds moldāvs? Širmelis prasīja lielāku atalgojumu? Nu un? Būtu labāk samaksājuši kādu kapeiku vairak viņam, nevis to naudu nolējuši algojot klibo Virslīgas superurlu Siņeļņikovu un to brazīli!
Virslīgas līmenī svarīgāks ir treneris, nevis spēlētāji, jo lai neņem ļaunā - noalgojot lielāku sūdu, kas skraida pa laukumu vai mazāku neko daudz tas nemainīs, bet noalgojot treneri, kurš ir pierādījis, ka tos sūdus spēj arī salipināt kopā tā, ka vēlā rudenī arī kāds spīdeklis tiek kaklā likts ir jau pavisam cita lieta!

pirms 4 gadiem, 2017.08.03 15:43

Reinis

Širmelim bija savdabīgas prasības un viņu noturēt bija praktiski nepējami.

pirms 4 gadiem, 2017.08.04 09:55

Ainārs

Tāda līmeņa treneri kā Širmelis paši izvēlas, kurā klubā strādāt un, diemžēl, viņam bija piedāvājums no Kazahstānas un &****uot;Jelgavai&****uot; iespēju treneri dabūt arī uz šo gadu nebija

pirms 4 gadiem, 2017.08.06 10:17

Futbols