“Jelgava” paraksta līgumu ar liepājnieku Krušatinu

FK “Jelgava” uz divām sezonām parakstījis līgumu ar Latvijas U21 izlases futbolistu liepājnieku Andri Krušatinu, informē FK “Jelgava”.

A.Krušatins savā futbolista karjerā iepriekš ir spēlējis “Liepājas metalurgā” (2013., 2014. g.), FK “Liepāja” (2015. un 2017. g.), FK “Rīgas futbola skola” (2016. g.), kā arī bijis izsaukts uz U17, U19 un U21 Latvijas izlasi.

Nesen darbu sākušais FK “Jelgava” sporta direktors Sergejs Golubevs ar Andri saista lielas cerības: “Jau šogad viņam noteikti jākļūst par vienu no “Jelgavas” līderiem. Esmu viņu labi iepazinis, strādājot ar U21 izlasi, tāpēc nekādas pārbaudes nebija vajadzīgas. Prieks, ka pirmais līgums nu ir noslēgts, un pavisam drīz sekos nākamie, par ko noteikti ziņosim.”

Pašlaik FK “Jelgava” meistarkomandā ir galvenais treneris Raviļs Sabitovs, trenera asistents Dāvis Caune, dakteris Oļegs Samoiļenko, fizioterapeits Jurijs Ksenzovs, kā arī pieci futbolisti, kam turpinās iepriekšnoslēgtie līgumi, – Kaspars Ikstens, Jānis Krūmiņš, Mārcis Ošs, Mindaugs Grigaravičs, Verners Apiņš – un Andris Krušatins. Pašlaik notiek sarunas gan ar “vecajiem jelgavniekiem”, gan futbolistiem, kas, treneraprāt, būtu nepieciešami un iederētos viņa koncepcijā un “jaunajās shēmās”.


Foto: FK “Jelgava”Pievieno komentāru

Futbols