“Jelgavas” futbolisti sagrauj “Babīti”

Latvijas futbola virslīgas čempionāta otrā apļa ievadā FK “Jelgava” ar 5:0 izbraukumā sagrāva līgas debitanti FK “Babīte/Dinamo”. Tā ir sezonas pirmā spēle, kurā viena komanda guvusi piecus vārtus. Līdz ar šo uzvaru “Jelgavas” futbolisti pēc astoņās spēlēs gūtajiem 15 punktiem atgriezušies vicelīderu pozīcijās.

Pirmajā vietā ar 17 punktiem pagājušā gada čempioni – Jūrmalas “Spartaks”. Trešajā pozīcijā ar 14 punktiem “Riga FC” komanda. Iepriecina fakts, ka pēc diviem šajā spēlē gūtajiem vārtiem jelgavnieks Mārcis Ošs kļuvis par vienu no trim labākajiem virslīgas vārtu guvējiem (pieci vārti) – tikpat ir vēl FK “Ventspils” leģionāra Tosina Aijeguna un “Spartaka” spēlētāja Jevgeņija Kozlova kontā.

Spēlē ar “Babīti/Dinamo” četrus no pieciem vārtiem jelgavnieki guva otrajā puslaikā 15 minūšu laikā. Rezultātu gan jau spēles 16. minūtē atklāja Ēvalds Razulis. “Jelgavas” sastāvā pēc diskvalifikācijas izciešanas bija atgriezušies komandas kapteinis Gints Freimanis un Maksims Rafaļskis, taču Artis Lazdiņš un Ante Bakmazs joprojā izcieš diskvalifikāciju.

Otrajā puslaikā Mārcis Ošs (58. minūtē) ar galvu trāpīja “Babītes” vārtos, panākot 2:0 jelgavnieku labā. Drīz vien laukumā uz maiņu devās Oļegs Malašenoks, kuram vajadzēja četras minūtes, lai gūtu savus pirmos vārtus Latvijas virslīgā kopš 2015. gada oktobra. Pēc dažām minūtēm “Jelgava” nokārtoja arī 4:0 – Gļebs Kļuškins realizēja 11 metru soda sitienu pēc “Babītes” futbolista Vlada Rimkusa pārkāpuma.

Pēc jelgavnieku izpildīta stūra sitiena 72. minūtē M.Ošs guva komandas piektos vārtus gan šajā spēlē, gan savā šāgada virslīgas čempionāta kontā – 5:0.

FK “Jelgava” sastāvs: Kaspars Ikstens, Maksims Rafaļskis, Dmitrijs Klimaševičs, Rafaels Ledešma (Kevins Kaubers), Mārcis Ošs, Mindaugs Grigarāvičs, Ēvalds Razulis (Oļegs Malašenoks), Gints Freimanis, Valērijs Redjko, Gļebs Kļuškins (Artis Jaudzems), Andrejs Perepļotkins.


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Futbols