«Jelgavas» futbolisti sāk ar mazpārliecinošu uzvaru pār virslīgas debitantiem (FOTO)

Prezentācijas pasākumā aizvadītajā pirmdienā futbola kluba «Jelgava» vadības pārstāvji apgalvoja – kaut arī Latvijas vicečempionu tā jau nesliktajai komplektācijai klāt nācis arī Brazīlijas futbolists Rafaels Ledešma, spēles likteni izšķir komanda, nevis viens spēlētājs. Šoreiz gan iznāca tā, ka tieši R.Ledešma jau spēles 5. minutē guva vienīgos un līdz ar to arī uzvaras vārtus pār virslīgas debitantiem «Babīti/Dinamo».

Nu jau otro gadu pēc kārtas par savu (vismaz sezonas sākumā) kļuvušajā Olaines stadionā spēles pirmajā puslaikā izpaudās mājinieku, respektīvi, jelgavnieku pārsvars. Latvijas virslīgas 2017. gada čempionāta vārtu guvēju sarakstu (pārējās pirmās kārtas spēles notiks sestdien un svētdien) atklāja brazīliešu leģionārs R.Ledešma, pirmais nokļūdams pie «Babītes» vārtsarga Vjačeslava Kudrjavceva atsistās bumbas.

«Babītes» futbolistiem pirmā nopietnā momenta izveidošanai bija nepieciešama vairāk nekā pusstunda. Vjačeslavs Suškins nonāca viens pret savu kādreizējo komandas biedru «Jelgavas» vārtsargu Kasparu Ikstenu, taču bumba lidoja garām vārtiem.

Pāris minūtes līdz pārtraukumam laba iespēja dubultot pārsvaru radās Gļebam Kļuškinam, kurš no metriem desmit sita garām «Babītes» vārtiem.

Pēc pārtraukuma «Babīte» sāka pārņemt iniciatīvu un censties izlīdzināt rezultātu. Edgars Kārkliņš sita no kreisās malas, bet netrāpīja tuvajā stūrī. Mazliet vēlāk Niks Savaļnieks bija precīzs pēc centrējuma, tomēr uzbrucējam tika fiksēta aizmugure.

«Jelgava» pie iespēju veidošanas atgriezās tikai, kad laukumā devās Andrejs Perepļotkins. Pēc viņa centrējuma ar galvu sita Ēvalds Razulis, bet bumbu no apakšējā stūra izvilka «Babītes» vārtsargs V.Kudrjavcevs.

FK «Jelgava» sastāvs: Kaspars Ikstens, Valērijs Redjko, Ante Bakmazs, Rafaels Ledešma, Mārcis Ošs, Dmitrijs Klimaševičs (Andrejs Perepļotkins), Ēvalds Razulis, Mindaugs Grigarāvičs (Edgars Jermolajevs), Gļebs Kļuškins, Artis Lazdiņš, Gints Freimanis.

Nākamo spēli «Jelgava» aizvadīs turpat Olaines stadionā 17. martā pulksten 19, kad tiksies ar FK «Liepāja» komandu.

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Futbols