«Jelgavas» futbolisti vairs nepretendē uz ceturto Latvijas kausu pēc kārtas

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā Kauguru vidusskolas mākslīgā seguma laukumā tikās pagājušā gada čempioni – Jūrmalas «Spartaks» un vicečempioni «Jelgava». Pie tam jelgavnieki slaveni arī ar to, ka iepriekšējos trīs gadus pēc kārtas bija izcīnījuši kausu. Šoreiz veiksme bija jūrmalnieku pusē – vienīgos vārtus spēles kompensācijas laikā (91. minūtē) mājinieku labā guva Dmitrijs Platonovs.

Abas komandas, kā jau dažkārt notiek kausu mačos, kur viena spēle izšķir komandas tālāko likteni šajā turnīrā, spēlēja visnotaļ piesardzīgi, par ko arī liecina rezultāts – 0:0 saglabājās visas 90 pamatlaika minūtes. Protams, neiztika bez vārtu momentiem. Pirmajā puslaikā vairākas izdevības bija jūrmalniekam Jevgeņijam Kozlovam, savukārt puslaika vidū lielisku iespēju neizmantoja «Jelgavas» brazīliešu leģionārs Rafaels Ledešma.

Arī otrajā puslaikā turpinājās līdzīga spēle. Kad vairums skatītāju un, domājams, arī futbolistu jau sāka noskaņoties pagarinājumam, pēc Jevgeņija Kazačoka centrējuma precīzs sitiens ar galvu izdevās jūrmalniekam D.Platonovam.

Pēcspēles preses konferencē «Jelgavas» galvenais treneris Aleksandrs Kurtejans gan nebija zaudējis optimismu un solīja šajā sezonā apmainīties trofejām ar «Spartaku» – «lai jūrmalniekiem tiek kauss, bet mēs kļūsim par Latvijas čempioniem».

FK «Jelgava» sastāvs: Kaspars Ikstens, Alans Siņeļņikovs (Edgars Jermolajevs), Valērijs Redjko, Mārcis Ošs, Gints Freimanis, Ante Bakmazs, Artis Lazdiņš, Andrejs Kiriļins (Maksims Rafaļskis), Rafaels Ledešma, Mindaugs Grigarāvičs, Kevins Kaubers.


Foto: synottipvirsliga.lv

Pievieno komentāru

Futbols