Mindaugs Grigarāvičs Jelgavu uzskata par savā dzīvē nozīmīgu pilsētu 2

Un kā nu ne, ja tieši Jelgavā noskatīta lietuviešu futbolista nākamā dzīvesbiedre, bet FK «Jelgava» spēlēts jau 2012. un 2013. gada sezonā, bet 2016. gada sezonas otrā puse uzskatāma par visveiksmīgāko gan Mindauga Grigarāviča, gan FK «Jelgava» vēsturē. Jāpiebilst, ka saruna ar Mindaugu notika gandrīz nevainojamā latviešu valodā neilgi pirms «Jelgavas» futbolistu izbraukšanas uz pārbaudes spēli Viļņas futbola hallē ar FK «Trakai» (diemžēl Lietuvas komanda tajā izrādījās pārāka ar 3:1), bet vakar jau nākamajā pārbaudes mačā jelgavnieki «Skonto» hallē ar 2:0 pārspēja Igaunijas čempionvienību «Infonet».

«Pirms pieciem gadiem man aģents uzdeva jautājumu, vai es negribot spēlēt Latvijā, konkrēti Jelgavā. Nodomāju – kāpēc gan ne? Protams, vispirms atbraucu apskatīties, kāds te ir stadions, kāda bāze, kāds treneris. Toreiz tas vēl bija Dainis Kazakevičs. Mani redzētais apmierināja, un divas sezonas – 2012. un 2013. gadā –  nospēlēju futbola klubā «Jelgava». 2016. gada jūlijā atgriezos komandā. Tagad ar mani klubs noslēdzis līgumu uz vēl divām sezonām,» stāsta M.Grigarāvičs.

– Kāpēc pēc pirmajām divām sezonām aizbrauci atpakaļ uz Lietuvu?
Tajā brīdī FK «Jelgava» sākās ne tie labākie laiki. Latvijas čempionātā bija jācīnās par septīto astoto vietu, arī Dainis Kazakevičs vairs nebija jelgavnieku treneris. Un tajā brīdī Lietuvā man piedāvāja spēlēt vienā no labākajām komandām. Tomēr visu laiku bija klusa cerība atgriezties Jelgavā. Man tā bija kļuvusi par ļoti svarīgu pilsētu jau Latvijā pavadītajos divos gados. Galu galā te man palika draudzene.

Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 9. februāra «Zemgales Ziņās»


Pievieno komentāru

Komentāri 2

VissRaksts

Visu rakstu lasiet 9. februāra «Zemgales Ziņās»,kāds pērk arī?Par aptaurētajiem penšiem šoreiz nav runa.

pirms 4 gadiem, 2017.02.14 21:52

real

Es pērku. Daļēji lai lasītu, daļēji kā filantropisks pasākums, lai atbalstītu vietējo presi.

pirms 4 gadiem, 2017.02.17 13:27

Futbols