Pēc “Babītes” sakaušanas seko sakāve pret “Liepāju/Mogo”

Kad FK “Jelgava” līdzjutējiem jau sāka šķist, ka komanda pārvarējusi krīzi (uzvara Latvijas futbola virslīgas čempionāta astotajā kārtā pār “Babīti/Dinamo” ar 5:0), nule aizvadītajā devītajā kārtā sekoja smags 0:3 zaudējums Liepājā. Protams, “Liepāja/Mogo” ir pavisam cita līmeņa komanda nekā “Babīte/Dinamo”, un zaudējums ir pat diezgan likumsakarīgs. Tagad “Jelgava” atkal izkritusi no līderu trijnieka un turnīra tabulā ar 15 punktiem ieņem ceturto vietu. Tiesa, 15 punktu ir arī klubam “Riga FC”, kas citu labāku rādītāju dēļ ieņem trešo pozīciju.

Pirmos vārtus jau pašās puslaika beigās guva Raivis Andris Jurkovskis, ar precīzu sitienu no apmēram 20 metru attāluma trāpot Kaspara Ikstena sargāto “Jelgavas” vārtu tā saucamajā devītniekā.

Pēc pārtraukuma liepājnieki kontrolēja bumbu, un 68. minūtē “Liepāja/Mogo” izspēlēja stūra sitienu, pēc kura visaugstāk uzlēca pirms dažām minūtēm “uzmainītais” Kaspars Grebis – 2:0.

Pie trešo vārtu guvuma vainojams Artūrs Karašausks, kuram tie bija piektie vārti šajā sezonā. Tādējādi “Liepāja/Mogo” guva pārliecinošu uzvaru ar 3:0.

FK “Jelgava” sastāvs: Kaspars Ikstens, Rafaels Ledešma, Dmitrijs Klimaševičs, Ēvalds Ražulis (Oļegs Malašenoks), Valērijs Redjko, Mārcis Ošs, Maksims Rafaļskis, Gļebs Kļuškins, Alans Siņeļņikovs, Gints Freimanis (Kevins Kaubers), Andrejs Perepļotkins (Ante Bakmazs).


Foto: no interneta resursiem

Pievieno komentāru

Futbols