Pret ungāriem – sāpīgs, bet ne izšķirošs zaudējums 1

Ceturtdien UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra pirmās kārtas pirmajā spēlē Latvijas vicečempions futbola klubs “Jelgava” izbraukumā Budapeštā piekāpās ungāru klubam “Ferencvaros” ar rezultātu 0:2. Atbildes spēle Zemgales Olimpiskajā centrā norisināsies 6. jūlijā.

“Ferencvaros” no spēles sākuma uzņēmās iniciatīvu un veidoja bīstamus momentus pie jelgavnieku vārtiem, līdz 11. minūtē pēc centrējuma soda laukumā Rolands Varga no tuvas distances raidīja bumbu vārtos, panākot 1:0 “Ferencvaros” labā.

Dažas minūtes pirms puslaika beigām arī FK “Jelgava” futbolistiem izdevās izveidot dažas bīstamas epizodes, tomēr līdz sitienam pa “Ferencvaros” vārtiem tikt neizdevās.

Otrā puslaika sākumā “Ferencvaros” mērķtiecīgi atkal aktivizēja darbību. Sevišķi aktīvs bija Amadū Moutari, kurš radīja vairākus bīstamus momentus. Spēles 56. minūtē mūsu vārtsargs Kaspars Ikstens lieliskā tvērienā glāba komandu no otro vārtu zaudējuma.

Tālākajā spēles gaitā mājinieki ar maiņām mēģināja vēl vairāk pastiprināt uzbrukumu, un 69. minūtē pretinieku spēlētājs ieskrēja jelgavnieku soda laukumā, atdeva piespēli R.Vargam, kurš no tuvas distances raidīja bumbu vārtos otro reizi šajā spēlē, panākot 2:0 “Ferencvaros” labā.

Nevar teikt, ka jelgavnieki pēc otro vārtu zaudējuma pavisam padevās – 77. minūtē labs moments izdevās mūsu komandas igauņu leģionāram Kevinam Kauberam, kurš pretuzbrukumā veica sitienu no vidējas distances, un mājinieku vārtsargam nācās pielikt lielas pūles, lai to atvairītu. Pēdējās minūtēs nedaudz pietrūka arī Mindaugam Grigarāvičam, kurš tēmēja augšējā tālajā stūrī.

Sāpīgs zaudējums, tomēr jāņem vērā, ka “Ferencvaros” ir Eiropā samērā atpazīstama komanda, uz ko jelgavnieki vēl tikai tiecas. Galu galā vēl pat viss nav zaudēts – izšķiroša būs atbildes spēle ZOC stadionā Jelgavā.

FK “Jelgava” sastāvs: Kaspars Ikstens, Endijs Šlampe, Valdu Gonsalvešs Aljinju (Kevins Kaubers), Valērijs Redjko, Mindaugs Grigarāvičs, Dmitrijs Klimaševičs, Ante Bakmazs, Gļebs Kļuškins (Andrejs Perepļotkins), Mārcis Ošs, Artis Jaudzems, Rafaels Ledešma (Evalds Razulis).


Foto: fkjelgava.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 1

darīts

Teiktu gan, ka izšķirošs.. Te pat uzvara ar 3:1 vairs nederēs. Kad Jelgava pēdējo reizi 3 ir iesituši? Šogad noteikti nav. Ar to arī viss ir pateikts.

pirms 4 gadiem, 2017.06.30 17:13

Futbols