Hokejs. Atsācies Zemgales amatieru čempionāts

Pēc nelielās gadumijas pauzes, aizvadītās nedēļas nogalē atsākot Zemgales Amatieru hokeja līgas (ZAHL) čempionāta spēles, līderkomandas «Karāts», «Ozolnieki», «Mītava», «Tērvete», «Ledusvīri», «Bauska» ieguvušas vēl par trīs punktiem. Sāncenšu pārsvaru nācās atzīt «Olaines hokejistiem, kas ar 0:3 zaudēja baušķeniekiem.

Vairums pēdējo spēļu noritēja ļoti saspringti, un svaru kausi cīņas gaitā svērās te uz vienu, te otru pusi. Tā «Stājhokeja izlasei» tikai mazliet pietrūka, lai pamatlaiku noslēgtu ar neizšķirtu rezultātu, kaut arī spēles gaitā viņi bija zaudētāju lomā (1:3 un 3:6). Mačs noslēdzās ar rezultātu 5:6 par labu «Ledusvīriem».Ļoti līdzīgā cīņā noritēja «Ozolnieku» – «Igates» (1:0) un «Ērgļu» – «Tērvetes» (2:3) spēles, tāpat arī lielākā daļa baušķenieku un «Olaines» mača, taču pēc pirmajiem zaudētajiem vārtiem jau spēles beigu daļā Olaines hokejisti salūza un sešās minūtēs zaudēja vēl divus vārtus, zaudējot ar 0:3.«Mītavas» – MMM (8:2) un «Karāta» – «LICO» (5:0) spēlēs pirmais periods neliecināja, ka briest šāds ripu birums. Mītavieši otrajā periodā nepilnu četru minūšu laikā guva četrus vārtus, «Karāta» hokejisti tikpat pamanījās iemest piecu minūšu laikā. Interesanta un aizraujoša bija «Lielupes» un «Bokovas» spēle. Sākumā iniciatīva piederēja «bokoviešiem», viņi arī pirmo periodu noslēdza savā labā (2:1), taču spēles otrajā pusē komanda divas reizes neizmantoja vārtu gūšanas izdevības, kamēr «Lielupes» hokejisti pamanījās gūt pa diviem vārtiem. «Bokovieši» gan centās vēl sagriezt virpuli pie pieredzējušā vārtu vīra Vladimira Kačanova sargātajiem vārtiem, un tas arī izdevās, bet tikai reizi – 13 sekundes pirms beigu signāla. Rezultātā «Lielupei» uzvara ar 5:3.Čempionāta tabula  - 9.01.2011. Ozolnieki