Hokejs. Jauno gadu «Zemgale/JLSS» sāk ar uzvaru

Pirmajā 2011.gada spēlē «Zemgale/JLSS» trešdienas vakarā Krājbankas ledus hallē Jelgavā ar 5:3 pārspēja «Rīga/LSPA» hokejistus. Ar 21 spēlē gūtu 31 punktu jelgavnieki Latvijas atklātā virslīgas čempionāta tabulā atrodas pašā viducī – piektā pozīcija 9 komandu konkurencē.

Mačā ar «Rīga/LSPA» izšķirošie notikumi risinājās noslēdzošajā trešdaļā. (Pēc pirmā perioda 2:1 – «Zemgale/JLSS» labā izcēlās Krišs Kupčus un Aldis Āboliņš, otrajā periodā rezultāts nemainījās.) Viesiem 44.minūtē pat izdevās rezultātu izlīdzināt, bet jau pēc minūtes Aldis Āboliņš atkal izvirzīja mājiniekus vadībā. Uz Anda Āboliņa un vēl vieniem Alda Āboliņa vārtiem (Aldim šajā spēlē «hat-trick») viesi spēja atbildēt tikai ar vienu precīzu metienu, un – 5:3.Virslīgā pārliecinoši līderi ar 53 punktiem (19 spēlēs) ir «Ozolnieki/Monarch» hokejisti. Pateicoties trešdienas uzvarai pār «Liepājas Metalurgs – 2», otrajā pozīcijā ar 39 punktiem (18 spēlēs) izvirzījusies DHK «Latgale» komanda, liepājnieki ar 37 punktiem (17 spēlēs) ir trešie.