Hokejs. Jelgavas Valsts ģimnāzijai sudraba medaļas Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē

Jelgavas Valsts ģimnāzijas hokeja komanda Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādes pirmajā dienā 4. februārī Ērgļos 1995. – 1997. gadā dzimušo grupā 17 komandu konkurencē izcīnījusi sudraba medaļas.

«Uzvarējuši Staļģenes pamatskolas komandu ar 4:0 un Rīgas 45. vidusskolu ar 1:0, bijām pirmie apakšgrupā. Pēc tam ceturtdaļfinālā ar 1:0 pārspējām Vijciema komandu, pusfinālā «bullīšos» – Tukuma Raiņa ģimnāziju, bet finālā savukārt «bullīšos» mūs pārspēja Rīgas Valsts 3. ģimnāzija ar visiem hokejistiem sastāvā,» pa tālruni no Ērgļiem ziņo jelgavnieku sporta skolotājs Jānis Leitis.Mūsējo komandā gan arī uz ledus darbojās spēlētāji ar Latvijas Jaunatnes hokeja līgas pieredzi: Kristaps Liepa, Marks Mežsargs, Ričards Bernhards, Kalvis Dubults, Roberts Baranovskis, Artūrs Ozols, Artūrs Andžāns, Arvis Purviņš, Kristaps Klāvs Veršūns, vārtus sargāja Denijs Romanovskis.Sacensības notika āra apstākļos. Katra spēle – 2 x 5 minūtes. «Laiks īss, taču komandu daudz, un pēdējās spēles jau norisinājās pustumsā. Turklāt putenī un vējā,» J.Leitis stāsta, ka finālspēles «bullīšos» sniegs bremzējis metienus un brīžam ripu bijis grūti saredzēt. Tomēr medaļas izcīnītas, un par tām prieks.