Hokejs. Jelgavnieki nosargā uzvaru pret HS «Rīga/Prizma» 5

Latvijas virslīgas čempionāta kārtējā spēlē šodien Krājbankas ledus hallē Jelgavā mājinieku «JLSS/Zemgale» ar 5:4 pieveica HS «Rīga/Prizma» komandu, izšķirošos vārtus komandas labā, realizējot tiesneša piešķirto soda sitienu, guva Ēriks Ozollapa.

Pēc pirmajām divām trešdaļām rezultāts bija 3:0 mājinieku labā. Pirmā perioda izskaņā pēc Edgara Čuša un Roberta Titiņa piespēlēm rezultātu atklāja Otomārs Plinta. Pēc nepilnām pāris minūtēm precīzs bija Artūrs Batraks (Raivis Kurnīgins). Trešā perioda vienīgos vārtus guva komandas kapteinis Guntis Pujāts (Krišs Kupčus, Hārdijs Parādnieks).Šķita – tā tik turpināt, taču pēdējās trešdaļas sākumā pēc diviem mūsējo noraidījumiem par pretinieka turēšanu ar nūju un rīdzinieku diviem šādā situācijā atspēlētiem vārtiem  ieviesās pamatīga nervozitāte un sodīto soliņš abām komandām vairāk nekā pusi perioda bija aizņemts.Trešdaļas vidū viesiem izdevās realizēt vēl vienu vairākuma situāciju, taču tūlīt pēc Kaspara Krāģa piespēles sekoja Raivja Kurnīgina atbildes gājiens. Dažas minūtes pirms beigām vēl rezultāts bija līdzīgs 4:4, un abas komandas atļautiem un neatļautiem paņēmieniem centās to vērst sev par labu. Vienu no tādiem spēles tiesnesis novērtēja, piešķirot soda sitienu jelgavnieku komandas labā, un pret Ē.Ozollapas izgājienu rīdzinieku vārtsargs izrādījās bezspēcīgs.Vēl gan pēdējo pusotru minūti mājiniekiem nācās pacensties mazākumā, bet arī tas izdevās. «Spēle kopumā bija laba, bet trešajā trešdaļā tie noraidījumi…,» komandas galvenais treneris Jevgēņijs Ļinkēvičs sprieda, ka tās dažas «turēšanas ar nūju», kas krasi izmainīja turpmākos notikumus laukumā, pēc tīšiem pārkāpumiem gan īsti neizskatījās.