Hokejs. «JLSS/Zemgale» ar 9:4 sagrauj Elektrēnu komandu (ar foto) 2

Šovakar Jelgavas ledus hallē Latvijas atklātā virslīgas čempionāta kārtējā spēlē mājinieki svinēja pārliecinošu uzvaru pār lietuviešu vienību «Energija/Orakulas» no Elektrēniem.

Pirmā trešdaļa sākās ar abpusēju  iespēlēšanos, un rezultātu pēc Raivja Kurnīgina noraidījuma par bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju perioda 12. minūtē atklāja viesi. Sešas minūtes vēlāk mājinieki atspēlējās līdzīgā veidā – vairākumā rezultatīvu uzbrukumu izveidoja R.Kurnīgins, Artjoms Ogorodņikovs un noslēgumā – Kalvis Ozols. Bet trešdaļas pēdējā minūtē, asistējot Guntim Pujātam un Hārdijam Parādniekam,  savējos vadībā izvirzīja Ēriks Ozollapa.Otrais periods jau sākās īsti jelgavnieku manierē – ar ātru spēli nedodot pretiniekam atelpu. Pēc minūtes ripa atradās lietuviešu vārtos (no R.Kurnīgina un A.Ogorodņikova piespēles Artūrs Batraks), un līdz trešdaļas beigu signālam pēc Ē.Ozollapas (Rihards Ķepītis), G.Pujāta (H.Parādnieks) un A.Batraka (R.Kurnīgins, A.Ogorodņikovs) precīziem raidījumiem  pabija tur vēl trīs reizes. Vienreiz gan, jelgavniekiem spēlējot četratā, tika «piemānīts» arī mūsējo vārtsargs Kristaps Krūze.Līdzīgā tempā aizritēja arī spēles pēdējā trešdaļa, kurā lietuviešiem izdevās divus vārtus atspēlēt, bet mājinieki savu krājumu papildināja ar vēl trim panākumiem: divreiz precīzs bija Jānis Golubovičs (ar piespēlēm nodrošināja Jānis Zariņš un Kristaps Millers), un vieni vārti arī A.Ogorodņikova kontā.«Aizvadījām ļoti labu nedēļu ar intensīviem treniņiem, un tas bija redzams laukumā,» jelgavnieku komandas galvenais treneris Jevgēņijs Ļinkēvičs neslēpa prieku par visas komandas labo spēli, noturot ātrumu, izpildot iecerēto plānu un nedodot atlaides ne pretiniekam, ne sev pašiem.Arī nākamās divas spēles jelgavniekiem mājās – 7. decembrī pret HS «Rīga/Prizma» un 10. decembrī pret HS «Rīga/LSPA».

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Līvija

Malači zēni!Mani burtiski aizvilka uz šo spēli un tagad neko nenožēloju.Tie ātrumi,tehnika.Vienkārši supper.Nezināju,ka arī Jelgavā ir kaut kas tik skatāms un foršs.

pirms 10 gadiem, 2011.12.04 12:44

Sports