Hokejs. «JLSS/Zemgale» ar vienu vārtu starpību zaudē virslīgas līderiem 3

Latvijas virslīgas čempionāta kārtējā spēlē šovakar Krājbankas ledus hallē mājinieki ar 5:6 piekāpās «Ozolnieki/Monarch» vienībai, kas turnīru joprojām aizvada bez zaudējumiem.

Latvijas virslīgas čempionāta kārtējā spēlē šovakar Krājbankas ledus hallē mājinieki ar 5:6 piekāpās «Ozolnieki/Monarch» vienībai, kas turnīru joprojām aizvada bez zaudējumiem.Pirmajā periodā gan pie divu vārtu vārtu guvuma tika vienīgi viesi. Otrā perioda sākumā tika pārspēts arī Jāni Mētru vārtos nomainījušais Kristaps Krūze, taču drīz vien rezultāts no 0:3 pārvērtās par neizšķirtu. Vispirms pēc Artjoma Ogorodņikova un Gunta Pujāta piespēlēm prezīzs bija Raivis Kurnīgins, pēc tam izcēlās Kristaps Millers, bet trešos vārtus  no Ērika Ozollapas piespēles guva G.Pujāts.Diemžēl pāris spēlētāju un arī vārtsarga kļūmes ļāva «monarhiem» atspēlēties līdz 5:3, ar ko arī beidzās otrais periods.Trešajā vairākumu veiksmīgi izspēlēja Viesturs Cimermanis, G.Pujāts un noslēgumā Hārdijs Parādnieks – 4:5, taču pēc minūtes jau atbildēja viesi – 4:6. Tomēr mājinieki sev raksturīgā manierē turpināja bezkompromisa cīņu līdz galam, un piecas minūtes pirms mača beigām tablo atkal rādīja vienu vārtu starpību (no A.Ogorodņikova piespēles savus otros vārtus guva R.Kurnīgins).Pusminūti pirms beigu signāla komandas galvenais treneris Jevgēņijs Ļinkēvičs vārtsarga vietā laukumā uz īsu brīdi raidīja sesto spēlētāju, bet galotne atkal aizritēja vienādos sastāvos. Mājinieki rezultāta izlīdzinājumam bija ļoti tuvu, taču  nu var tikai minēt, kā viss beigtos, ja pēdējā vārtu gūšanas momentā būtu paveicies Ē.Ozollapam.

Komentāri 3

Kā nu ne

Pamatu pamati zēnam (pirmie soļi) tomēr Jelgavā,lai cik skumji neliktos Tev (re kā) un pie laba trenera Vladimira Bistrova.Tas,ka viņš vienu sezonu uzspēlēja pie Liepiņa piesavinātajiem Monarchiem neko neizsaka.Puisi jau ir pieredze,gan Somijas klubos,gan Krievijas.

pirms 10 gadiem, 2011.11.17 16:42

re kā...

Ozolnieki savulaik labi uztrenējuši Ogorodņikovu, ka tas tagad viņiem met ripas vārtos:)

pirms 10 gadiem, 2011.11.17 12:25