Hokejs. «JLSS/Zemgale» komandai ceturtā uzvara virslīgā

Šodien vienīgajā Latvijas atklātā virslīgas hokeja čempionāta spēlē LSPA ledus hallē «JLSS/Zemgale» pretinieks bija HK «Rīga 95». Mačs noslēdzās ar 3:2 jelgavnieku labā, un mūsējiem jau četras uzvaras četrās spēlēs.

Rezultātu astotajā minūtē atklāja jelgavnieki – no Mārtiņa Gaiļa piespēles komandas kapteinis Guntis Pujāts. Pēc pāris minūtēm atbildes raidījums izdevās rīdziniekiem, bet 12. minūtē precīzs bija M.Gailis. Pirmais periods noslēdzās ar 2:1 jelgavnieku labā.Otrais aizritēja bez vārtu guvuma, jelgavniekiem izdevās nostāvēt arī četras mazākuma minūtes un trešā perioda sākumā palielināt starpību līdz 3:1 (no A.Batraka un T.Hartmaņa piespēlēm Ē.Ozollapa). Taču nākamie divi mūsējo noraidījumi tomēr nāca pretiniekam par labu, un spēles 50. minūtē jau 3:2. Līdz mača beigām jelgavniekiem vēl divas reizes neizdevās realizēt vairākumu. Pēdējās minūtēs abu komandu treneri taktikas skaidrošanai izmantoja pusminūtes pārtraukumu. Rīdzinieki vārtsarga vietā raidīja sesto laukuma spēlētāju, bet rezultāts vairs nemainījās. Tādējādi «JLSS/Zemgale» patlaban ar 12 punktiem atrodas turnīra tabulas augšgalā, taču bez zaudējumiem spēles (līdz šim trīs) aizvada arī pērnās sezonas regulārā turnīra uzvarētāji «Ozolnieki/Monarch» vīri, ar kuriem jaunos jelgavniekus gaida nākamais mačs – 1. oktobrī pulksten 17 Krājbankas ledus hallē.