Hokejs. «JLSS/Zemgale» komandai septītā uzvara virslīgā 8

Latvijas virslīgas čempionāta kārtējā spēlē šovakar Krājbankas ledus hallē «JLSS/Zemgale» hokejisti ar 6:4 pārspēja HK «Rīga 95» vienību, tādējādi ar septiņām uzvarām 12 spēlēs patlaban ierindojoties turnīra tabulas otrajā vietā.

Rezultātu pirmā perioda septītajā minūtē atklāja viesi, mūsējo atbildes gājienu 13. minūtē realizēja Alberts Golubovičs (asistēja Jānis Golubovičs un Kristaps Millers). Uz rīdzinieku nākamo precīzo raidījumu savukārt atbildēja Viesturs Cimermanis, bet viņam asistējušais Raivis Kurnīgins perioda izskaņā pēc Artūra Batraka piespēles guva trešos vārtus, izvirzot mājiniekus vadībā.Līdz mača beigām R.Kurnīgins realizēja vēl trīs vārtu gūšanas izdevības (divreiz no A.Batraka piespēles). Divreiz gan vēl kapitulēja arī jelgavnieku vārtsargs Kristaps Krūze, bet galarezultātā mājiniekiem uzvara ar 6:4.Nākamā mājas spēle «JLSS/Zemgale» hokejistiem 16. novembrī pret «Ozolnieki/Monarch» vienību, kas līdzšinējās 12 spēles aizvadījuši bez zaudējumiem.

Komentāri 8

W

Tu noteikti daudz ko nesaproti, daudz kam neredzi jēgu, piemēram, sev. Nekas, varbūt, ka ar gadiem nāks prātiņš. Bet vienmēr jau vari pakārties, to pat iesaku tev pirmāmkārtām!

pirms 10 gadiem, 2011.11.09 13:35

Knarinsh

Vnk ir tā ka es nesaprotu jegu no šis komandas

pirms 10 gadiem, 2011.11.08 21:47

I.K.

Knarinsh, nez ko tev nodarījuši Zemgales hokejisti?! ko pēc katras spēles cepies!? vai nu neesi ticis komandā vai kāds tev uzkāpis uz varžacīm:)! nez kāpēc nekomentē citus sporta veidus!

pirms 10 gadiem, 2011.11.07 16:21

Ghh

Prieks par Zemgales uzvaru un liels prieks par '95 izrādīto cīņas garu. "Mazajiem" bija ļoti labs trenniņš. Abas komandas rādīja labu spēli un abām bija daudz izdevību. Visi malači! :)

pirms 10 gadiem, 2011.11.06 15:06

Knarinsh

tas bija sarkasms ble nu nejau uzvareet 95 gadus un priecaties

pirms 10 gadiem, 2011.11.06 13:20

biskaps

Nākamajā mājas spēlē pret Vilkiem ļoti noderēs atbalsts komandai, tā ka nākam un atbalstam!!!

pirms 10 gadiem, 2011.11.06 09:59

Normis - Knariškam

Prieks,ka arī Tev prieks.

Puiši tiešām bija malači,protams arī veiksme negāja secen,bet tas cīņas spars,kas laukumā bija vakar,it sevišķi trešajā periodā tikai priecē.
Tā turpināt arī ar pārējiem spēcīgajiem.

pirms 10 gadiem, 2011.11.06 08:57