Hokejs. «Ozolnieki/Monarch» vienu soli no fināla 2

Latvijas atklātā čempionāta pusfinālu sērijas pirmajās divās spēlēs «Ozolnieki/Monarch» divreiz pārspēja «SMScredit.lv» vienību – 6:5 un 6:3. Trešā abu komandu spēle, ko piektdien, 11.martā, pulksten 19 paredzēts aizvadīt Ozo hallē Ozolniekos, šajā sērijā var izrādīties pēdējā – cīņa pusfinālā rit līdz trim uzvarām.

Pēc savstarpējas vienošanās Ozolnieku vienība savu pirmo mājas spēli otrdien aizvadīja izbraukumā – «Inbox.lv» ledus hallē Piņķos. Par šādu pretimnākšanu gandrīz nācās «samaksāt», jo sacensība izvērtās negaidīti sīva, un «Ozolnieki/Monarch» uzvaru panāca tikai pagarinājumā. Lielāko daļu spēles laika Ozolnieku hokejistiem nācās pavadīt iedzinēju lomā, un izlīdzināt rezultātu izdevās tikai 10 minūtes pirms pamatlaika beigām. (Vārtus «Ozolnieki/Monarch» labā guva  Aldis Pizāns, Jānis Vegners, Vitālijs Gončaruks, Viktors Lobačevs un Andrejs Utāns). Pagarinājuma pirmajā minūtē atkal precīzs bija V.Lobačevs.Nākamajā dienā turpat Piņķos «Ozolnieki/Monarch» hokejisti atkal guva sešus vārtus (Mārcis Zembergs – 2, Vitālijs Gurevičs, Vitālijs Gončaruks, Sergejs Durdins, Ēriks Bisenieks), kam šoreiz «SMScredit.lv» hokejisti pretī lika tikai trīs.