Uzvara garantē vietu izslēgšanas kārtā (FOTO)

“Optibet” hokeja līgas regulārā čempionāta spēle starp “Prizma” un “Zemgale/LLU” vienībām otrdienas vakarā “Volvo SC” hallē Rīgā bija daudzo noraidījumu saraustīta, taču noslēdzās ar 2:1 jelgavnieku labā, līdz ar trim punktiem tabulā garantējot vietu izslēgšanas kārtā.

“Zemgale/LLU” komandai hokejistu traumas un nepietiekama komplektācija nav ļāvusi sezonas gaitā izveidot stabilu ceturto maiņu, un treneris Valērijs Kuļibaba izvēlējās šo spēli aizvadīt tikai ar trim virknējumiem.

No pirmajām minūtēm “Zemgale/LLU” pārņēma spēles vadību un ripas kontroli noturēja lielāko daļu pirmā perioda. Tiesneši šoreiz bija bargi, un noraidījumi sekoja cits citam. “Prizma” pirmajās piecās minūtēs nopelnīja divus, bet iegūto vairākumu pārvērst vārtu guvumā mūsējiem neizdevās. Tomēr tie deva papildu motivāciju, un dažas minūtes vēlāk pēc Ričarda Bernharda piespēles 1:0 panāca aizsargs Vjačeslavs Minajevs. Tā kā ripa trāpīja pārliktņa labajā stūrī vārtu iekšpusē un ātri atleca atpakaļ, tiesnešiem nācās skatīties video atkārtojumu, lai apstiprinātu vārtu guvumu. Perioda 16. minūtē pēc I.Ribčika piespēles no līdzīgas pozīcijas vārtu virzienā meta aizsargs Reinis Švēdenbergs. Ripa skāra pretinieku aizsarga nūjas lāpstiņu, nedaudz mainīja virzienu un ielidoja vārtos – 0:2.

Otrā trešdaļa pagāja noraidījumu, dūru vicināšanas un ilgu diskusiju garā, tikmēr ripas kontrolē gan saglabājās “Zemgale/LLU” dominance. Jelgavnieki izpildīja 21 metienu uz vārtiem, bet par laimi “Prizmas” spēlētājiem tie palika neieņemti. Ar realizāciju neveicās arī rīdziniekiem, jo deviņi noraidījumi nedeva iespējas izvērsties uzbrukumos. Jelgavnieki savukārt saņēma sešus.

Trešajā periodā spēlētāji noteikumu ievērošanā kļuva piesardzīgāki, tomēr vienā no divām jelgavnieku mazākuma situācijām “Prizmai” izdevās iebakstīt ripu vārtos, panākot uz tablo 1:2, kas līdz mača beigām vairs nemainījās.


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Hokejs