“Jelgava/BJSS” pieveic igaunietes (FOTO)

Vērtīgu uzvaru izcīnījušas “Jelgavas/BJSS” basketbolistes, kas “Douglas” Baltijas basketbola līgas kārtējā mačā Zemgales Olimpiskajā centrā pieveica Igaunijas klubu “G4S Noorteliiga”, tiekot pie sestā panākuma 11 spēlēs.
Pirmās četras minūtes laukumā spēli kontrolēja jelgavnieces, izvirzoties vadībā ar 6:2. Turpinājumā atspēlējoties, pirmo ceturtdaļu ar 12:10 savā labā tomēr noslēdza viešņas. Otrais ceturksnis izvērtās krietni rezultatīvāks, taču spēle ritēja ļoti līdzīgi. Ar sešu punktu guvumu šajā posmā izcēlās Viktorija Ivanova, bet “Jelgava/BJSS” izlīdzināja rezultātu, un pārtraukumā rezultāts uz tablo vēstīja kaujiniecisku 30:30.
Trešajā ceturtdaļā Katrīna Kārkle, Alise Karlsone un V.Ivanova veica 7:0 izrāvienu, kas sekmēja ļoti veiksmīgu turpmāko spēli, un ar 21:6 uzvarētais nogrieznis praktiski izšķīra arī mača likteni. Pēdējā ceturtdaļā mājinieces spēja noturēt iegūto pārsvaru un ar 66:50 svinēja sesto uzvaru regulārajā čempionātā.
Ar 18 punktiem to kaldināja A.Karlsone, aizvadot šīs sezonas rezultatīvāko spēli (uzbrucējas rēķinā arī astoņas atlēkušās bumbas). V.Ivanova pievienojās ar 15  punktu ražu, bet K.Kārkles kontā septiņi punkti, deviņas bumbas zem groziem un sešas izprovocētas piezīmes.
Trenera Harija Zelča vadītā komanda patlaban “Douglas” Baltijas basketbola līgas Starptautiskajā divīzijā ar sešām uzvarām un pieciem zaudējumiem ieņem trešo vietu. Nākamo maču mūsu basketbolistes aizvadīs 12. februārī savā laukumā pret Saldus basketbolistēm.