“Jelgava/BJSS” turpina cīņu par vietu izslēgšanas turnīrā

Nozīmīgu uzvaru izcīnījuši Jelgavas jaunie basketbolisti, kas 11.februārī Zemgales olimpiskajā centrā Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas regulārā čempionāta spēlē ar 92:64 pieveica “Mēmele/Bauskas BJSS-2”.“

Jelgava/BJSS” pretinieki jau labu laiku pirms šī dueļa jau bija zaudējuši, pat teorētiskas iespējas vēl pacīnīties par vietu labāko astoņu komandu pulkā. Arī laukumā Bauskas spēlētāji bija gana atslābuši, lai azartiskie jaunie jelgavnieki varētu izpausties kā vien vēlējās.Jāņa Vītola vadītie audzēkņi pārliecinoši uzvarēja spēles pirmo ceturtdaļu ar 26:11.

Otrajā ceturtdaļā jelgavnieki savu pārsvaru palielināja par diviem punktiem, taču nekas neliecināja, ka viesi centīsies atspēlēties. Trešais spēles ceturksni aizritēja līdzīgi un rezultatīvi, abām komandām gūstot pa 23 punktiem, bet jau pamatlaika noslēdzošajā ceturtdaļā “Jelgava/BJSS” basketbolisti skrēja un meta, uzvarot ceturtdaļu ar 28:17 un visu spēli ar 92:64.

Bruno Zeltiņš bija spēles rezultatīvākais spēlētājs, kurš sakrāja 27 punktus, kā arī 13 bumbas zem groziem un četras pārtvertas bumbas. Roberta Grīnberga rēķinā 23 punkti un piecas rezultatīvas piespēles, bet Toms Truksnis sakrāja 11 + 18.Līdz ar šo spēli “Jelgava/BJSS” ielauzušies LBL-3 Rietumu zonas astotniekā, taču  spēli aizvadīs mūsu spēlētāju sīvākie sāncenši “Rīga/Jugla”, kas tiksies ar izteiktajiem līgas pastarīšiem.

Jelgavas komandai regulārā čempionātā atlikušas trīs spēles un divas no tām ar Rietumu līdervienībām. Nākamais mačs paredzēts 17.februārī izbraukumā pret BK “Jaunpils”.