Jelgavā izspēlēts Latvijas jauniešu komandu čempionāts dambretē (FOTO)

Jelgavas 4. vidusskolā aizvadīts Latvijas jauniešu komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē U8, U10, U13 un U16 vecuma grupām. Par medaļām, kausiem un balvām tajā cīnījās 32 Latvijas jauniešu komandas (128 dalībnieki) no Valmieras, Salaspils, Baložiem, Rīgas 19. vidusskolas, Zolitūdes, dambretes skolas „Domātprieks”, dambretes kluba „Hameleons”, Bauskas, Siguldas Sporta skolas un Limbažu/ Salacgrīvas novada sporta skolas.

U8 un U10 vecuma grupās par Latvijas čempioniem kļuva rīdzinieki no dambretes skolas „Domātprieks”, U13 grupā uzvarēja Bauskas komanda, bet U16 grupā čempionu titulu izcīnīja Dambretes attīstības biedrības Salaspils komandas spēlētāji.

Latvijas Dambretes federācijas valdes priekšsēdētājs Vladislavs Vesperis, vērtējot sacensību norisi, atzīmē gan tik plaša mēroga pasākumam piemērotās telpas un skolas atsaucību to iekārtošanā, gan sponsoru atbalstu, kas ļāva iepriecēt ar balvām uzvarētājus un saldiem našķiem arī visus dalībniekus.

Turnīru organizēja Latvijas Dambretes federācija sadarbībā ar Dambretes attīstības biedrību. Mājinieku komandas tajā nebija pārstāvētas, taču V.Vesperis spriež, ka šāds lieliski izdevies Latvijas mēroga turnīrs varētu būt labs stimuls spēles plašākai popularizēšanai arī Jelgavā un tuvējos novados.

 

Foto: Nils Jaunsubrēns

Pievieno komentāru

Sports